Ana SayfaGenelMeta sanal Connect etkinliği 11 Ekim'de canlı yayınlanacak!

Meta sanal Connect etkinliği 11 Ekim’de canlı yayınlanacak!

Şirketin artırılmış ve sanal gerçekliğe ayrılmış yıllık etkinliği Meta Connect’e bir aydan biraz daha fazla bir süre kaldı. Söz konusu etkinlik canlı olarak yayınlanacak. İşte tüm detaylar.

Mark Zuckerberg, Facebook’ta yaptığı bir paylaşımda, yeniden adlandırılan etkinliğin 11 Ekim’de gerçekleşeceğini duyurdu. Geçen yıl olduğu gibi, etkinlik sanal olacak ve Reality Labs’ın Facebook sayfasında canlı yayınlanacak. Şimdilik, mevcut birkaç resmi ayrıntı daha var. Meta Connect web sitesi, konuşmacılar hakkında daha fazla bilgi ve günün programının “yakında geleceğini” söylüyor. Ama zaten ne bekleyeceğimizi biraz biliyoruz. Meta’nın sonunda Quest Pro olarak adlandırılabilecek yeni üst düzey VR kulaklığı olan Project Cambria’yı göstermesi bekleniyor.

Meta sanal Connect etkinliği 11 Ekim'de canlı yayınlanacak!

Facebook gönderisinde Zuckerberg, neredeyse tamamen gizlenmiş bir kulaklık taktığı bir fotoğrafla müjdeyi verdi sayılır. Zuckerberg ayrıca yakın zamanda Horizon avatarlarına “büyük güncellemeler” sözü verdi. Ayrıca, Zuckerberg’in geçen sonbaharda Connect’te Facebook’un yeniden markalandığını duyurmasından bu yana şirketin ilk büyük VR etkinliği gelecek. O sırada Zuckerberg metaverse ve sosyal ağın bu konudaki rolü konusundaki vizyonunu dile getirmeye çalıştı. Ancak bu vizyon her zaman net olmadı. Bir “metaverse” fikri hala insanların kafasında tam olarak oturmamış olsa da Facebook bu konuda adımlar atmaya devam edecek. Connect ayrıca Zuckerberg’in yalnızca şirketin en yeni donanımını öne çıkarmak için değil, aynı zamanda nihai bir yeniden tasarım için heyecan yaratmasına çalışmak için en son fırsatı olacak.

Apple Watch Series 7 stokları, tanıtımın öncesinde adeta sıfırlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting