Mavi tik Türkiye fiyatı kaç TL olacak?

Twitter bünyesinde büyük değişiklik!

Olaylı bir sürecin sonunda Twitter yönetimini ele geçiren Elon Musk, harcadığı 44 milyar doları hızlı bir şekilde geri kazanabilmek için ilk hamlesini yaptı.

Mavi tik Türkiye fiyatı kaç TL olacak? Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, neredeyse 6 ayı geçen bir süre sadece Twitter alım süreciyle gündeme gelmiş ve tam her şey bitti bu saatten sonra bu alım olmaz denilirken, elinde lavabo ile Twitter genel merkezine girerek şirketi satın aldığını açıklamıştı. Tabi bu hamlenin arkasından gelen üst düzey işten çıkarmalar, Elon Musk için sadece daha başlangıçtı.

twitter mavi tik

Twitter’ı satın almasının üzerinden henüz birkaç gün geçen Elon Musk, ilk büyük yeniliğin müjdesini bizzat kendisi verdi.

Twitter Elon Musk

Mavi tik Türkiye fiyatı kaç TL olacak?

Ünlü milyarderin Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla duyurduğu o habere göre, artık doğrulanmış hesap manasına gelen mavi tike parayı veren herkes sahip olabilecek. Aylık 8 dolar karşılığında verilecek olan bu mavi tik yalnızca doğrulanmış hesap anlamına gelmeyecek olup, abonelerine Twitter Blue desteği de sağlamış olacak.

Twitter

Hatırlayacağınız üzere yakın zamanda kullanıma sunulan tweet düzenleme özelliği yalnızca Twitter Blue üyelerine özeldi. İşte bu ve bunun gibi özelliklerin artık ayda 8 dolar karşılığında tüm Twitter kullanıcılarının beğenisine sunulacağını duyuran Elon Musk, bu hamlesiyle Lordlar ve Köylüler algısının artık Twitter’da var olmayacağını ifade etti. Son olarak bu ücretin tüm dünya genelinde dolar olarak tahsil edilmeyeceğini ve ülkelerin satın alma güçlerine göre kendi para birimleri üzerinden hesaplanarak talep edileceğini de belirtelim.

Peki gelelim asıl soruya. Twitter mavi tik alma Türkiye’de kaç TL olacak? Bu şimdilik belli değil fakat Türkiye için özel bir fiyat söz konusu olabilir. Bekleyip göreceğiz.

Antidepresanlar bozulan beyinde onarıcı etki yaratıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir