En fazla kazandıran kripto paralar belli oldu (13 – 20 Aralık)

Kripto para piyasasında kanlı Çarşamba

En fazla kazandıran kripto paralar açıklandı. Özellikle bu hafta bahsi geçen dijital varlıklar son derece iyi bir kazanç sağladı. Hadi gelin merak edilen bütün ayrıntılara birlikte bakalım.

En fazla kazandıran kripto para dünyası oldukça heyecanlı bir şekilde yükselip düşmeye devam ediyor. Kimi dijital varlıklar tahmin edilenden fazla kazanç sağlarken bazıları ise düşüş yönünde sert hareketler gösteriyor. Bu hafta özellikle bazı kripto paraların diğerlerine göre daha fazla yükseldiği görülüyor.

Ortaya çıkan son tabloya göre bu hafta en fazla yükselen kripto para birimi YFI coin oldu. Haftalık değişimi yüzde 54 seviyesinde olan bu kripto para birimi 444 milyon dolardan fazla hacme sahip. Sadece bu hacim bile onun ne kadar sert bir şekilde yükseldiğini göstermeye yetiyor.

En fazla kazandıran kripto para birimleri

Bu hafta iyi miktarda kazanç sağlayan kripto para birimleri içerisinde ikinci sırada AR coin yer alıyor. Haftalık değişimi yüzde 32,32 seviyesinde pozitif ayrıştı. 24 saatlik hacmine baktığımızda 69,1 milyon doları bulduğu görülüyor.

En fazla kazandıran kripto

Bu haftanın en çok yükselen bir diğer kripto para birimi ise AVAX oldu. Özellikle son dönemlerde çok sert yükselişler yakaladığını görüyoruz. 24 saatlik hacmi 1,1 milyar dolar seviyelerini bile gördü. Haftalık yüzde 30,49 oranında yükseliş yakaladı. Geçtiğimiz haftalarda da yine benzer bir şekilde sert yükseliş göstermişti.

Michael Jordan’da kripto paralara ilgisiz kalamadı

Bu hafta en çok dikkat çeken yükselişlerden bir diğeri ise LUNA tarafından yapıldı. 2,2 milyar dolarlık hacmi ile bu kripto para birimi ön plana çıkıyor. Bu hafta yüzde 19,86 oranında yükseliş yakaladı. Peki tüm bu kripto para birimleri içerisinde sizin favoriniz hangisi? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir