Kripto paralara milyarlarca yatırımcı gelebilir: İşte yeni proje

Kripto para yatırımcıları kripto yatırımları

Kripto paralara milyarlarca yatırımcının gelmesi için yeni çalışmalar yürütülüyor. Bu çalışmalar ile birlikte dijital varlıkların daha fazla kullanılabilir hale gelmesi amaçlanıyor.

Kripto paralara milyarlarca yatırımcı gelebilir. Dünyanın en büyük kripto para birimleri olarak bilinen Ethereum ve Bitcoin son derece popüler. Onların bu popülerliği sayesinde yüz milyonlarca insanın kripto para kullandığını görüyoruz. Fakat bu henüz yeterli değil. Özellikle son dönemlerde ekosistemin büyümesi en büyük amaçlar içerisinde yer alıyor. Konuyla ilgili çalışmalar genelde bu yönde.

Cardano kurucuları ise bununla ilgili yeni bir çalışma yürüttü. Kendileri ekosistemin milyarlarca kullanıcıya ulaşacağını düşünüyor. Sadece kendi dijital varlıklarının bile 1 milyar kullanıcıya ulaşacağını açıkladı. En azından kendisinin tahminleri bu yönde

Kripto paralara milyarlarca yeni kullanıcı

Cardano’nun kurucusu olan Charles Hoskinson tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda onun kullanıcıları mümkün olduğunca Cardano’ya çekmeye çalıştığını görüyoruz. Son katıldığı podcast yayınında Lace cüzdanı üzerinden değerlendirme yaptı.

Kripto paralara milyarlarca

Geliştirdikleri bu cüzdan ile birlikte Web2 ve Web3 tek bir düzleme aktarılabilecek. Böylece çok fazla sistem gereksinimi duymadan bütün dijital varlıklar tek bir cüzdan üzerinden kontrol edilebilir hale gelecek. Böylece 1 milyar kullanıcı çekecekler.

Dijital varlıklarda kullanım alanı büyük problem

Bütün dijital varlıklar için en önemli problemlerden bir tanesi de şüphesiz kullanım alanlarıdır. Ne yazık ki çok fazla kullanım alanı bulunmuyor. Ancak Google bile artık kripto paralarla ödeme yapılmasını kabul etmeye başladı. Cardano kurucuları Lace isimli yeni geliştirdikleri cüzdan sayesinde bu tür haberlerin daha fazla artacağını düşünüyor.

Meta ile ilgili önemli raporlar geri çekildi

Kripto paralara milyarlarca kullanıcı çekerek dijital varlıkların fiyatları artacak. Bitcoin ve Ethereum zaten demirbaş olarak görülüyor. Cardano ise onlardan sonra en büyük kripto para birimi olma yolunda ilerleyecek. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir