Ana sayfa Genel John Wick 3 Parabelyum Türkiye'de en çok izlenen film oldu!

John Wick 3 Parabelyum Türkiye’de en çok izlenen film oldu!

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler netlik kazandı. John Wick 3 Parabelyum zirvedeki yerini korumayı başardı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Box Office Türkiye geçtiğimiz hafta sonu en çok izlenen filmlerin gişe bilgilerini paylaştı. Vizyona girdiği günden bu yana zirveyi kimselere kaptırmayan John Wick 3 Parabelyum geçtiğimiz hafta sonunda da zirveyi kimselere kaptırmadı. John Wick 3 Parabelyum geçtiğimiz hafta sonu 118.784 izleyiciyi sinema salonlarına çekmeyi başardı. Film vizyonda kaldığı 11 günlük süre içerisinde toplamda 483.377 kişi tarafından izlendi.

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler

John Wick 3’ün zirvede yer aldığı haftada vizyona yeni giren yapımlardan biri olan Aladdin 69.703 kişi tarafından izlendi ve 2. sıradan açılışı gerçekleştirdi. BKM yapımı komedi filmi Aykut Enişte 67.307 seyirciyle 3. sırada yer alırken Acemi Kaşifler ise 18.000 kişi ile en çok izlenen 4. film oldu.

Listemizin son sırasında ise genel anlamda beklentilerin gerisinde bir gişe başarısı gösteren Pokemon Detektif Pikachu yer alıyor. İlk live-action pokemon filmi olan Dedektif Pikachu şimdiye kadar 145.918 kişi tarafından izlendi. Film geçtiğimiz hafta sonunda ise 17.824 izleyiciyi salonlara çekti.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Henüz Avatar’ı geçmeyi başaramamış olan Avengers Endgame ise 5. hafta sonunda 17.477 izleyiciyi salonlara çekmeyi başardı. Film toplamda 2.454.770 kişi tarafından izlendi.

Rage 2 incelemesi için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler