Huawei P9 lite 2017 video inceleme


Huawei, 2017 yılında yine bizi şaşırtmayı başardı.  İyi bir başarı yakalayan Huawei P9 Lite’ı yenileyen Huawei aynı zamanda da kullanıcıların kafalarını karıştırdı. Huawei P9 Lite 2017 model adını taşıyan bu yeni ürün, her ne kadar kreatif bir isme sahip olmazsa da, modern teknolojiye adaptasyonu ile ilgi çekçeğini düşünüyoruz.

Huawei P9 Lite 2017 ’nin önemli değişikliklerden biri kuşkusuzu yeni Kirin işlemcisi. Sekiz çekirdekli olan ve Huawei’in ev üretimi olan Kirin 655 işlemcisi, ilk dört çekirdeği 2.1 GHz diğer dört çekirdeği de 1.7 GHz saat frekansında çalıştırıyor. 3 Gbyte bir bellek ile donatılmış P9 Lite 2017, her ne kadar orta segment bir telefon olsa da birçok uygulamada herhangi bir zayıflık göstermiyor. Yaptığımız denemelerde, Asphalt Nitro oyununu rahatlıkla oynayabildik. Özellikle bölümler arasındaki yükleme süresinin P8 Lite ile kıyasla inanılmaz kısaldığını söyleyebiliriz. Öyle ki P9 Lite 2017, Benchmark testlerinde P8 Lite ile kıyasla neredeyse iki kat bir fark gösteriyor.

Huawei P9 Lite 2017, 12 MP arka ve 8 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip. LED flaş eklentisi ile karanlıkta bile net görüntü almayı vaat eden ürün, BIS, coğrafi konum etiketleme, elle odaklama, HDR, hızlı odaklama, otomatik odaklama, panorama çekimi ve zamanlayıcı özellikleri ile en iyi pozlar yakalamanıza yardımcı oluyor. Yaptığımız denemelerde P9 Lite 2017 ile kaliteli fotoğraflar çekebildiğimizi gördük. Yalnız fotoğrafları yakından incelediğimizde, mutlaka bir gren efektinin olduğuna da şahit olduk. Gece çekimlerde bu anlaşılabilir bir durum, ama gündüz çekimlerde de bu grenlemenin olması pek istenilmeyen bir durum. Dolaysıyla ürünün fotoğraf performansı orta seviyeleri pek geçemediğini üzülerek söylemeliyiz. Buna karşın orta sınıf ürünler arasında başarılı olduğu bir gerçek.

Teknik Özellikler

İşlemci: Kirin 655
Ekran:
5.2 inç 1920×1080
Bellek/Kapasite:
3 GByte/16 GByte
Kamera:
8 MP ön/12 MP arka
Boyut:
147.2 x 72.94 x 7.6 mm
Ağırlık:
147 gr

Yeni Need for Speed hakkında ilk detaylar ortaya çıktı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git