Ana sayfa Gundem The Legend of Zelda Breath of the Wild yeni bir rekor daha...

The Legend of Zelda Breath of the Wild yeni bir rekor daha kırdı!

Nintendo Switch’in çıkış oyunlarından biri olan The Legend of Zelda Breath of the Wild, Metacritic’te tüm zamanların en iyisi oldu. İşte detaylar.

Nintendo’nun geçtiğimiz hafta satışa sunduğu yeni nesil konsolu Switch fırtına gibi esmeye devam ediyor. Ön siparişe sunulduğu andan itibaren oyun severlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Nintendo Switch, şu aralar tüm dünyada yok satıyor. Birçok perakende devinin stok sorunu yaşadığı Switch’in en popüler oyunu ise konsolla eş zamanlı olarak satışa sunulan The Legend of Zelda Breath of the Wild.

Aldığı inceleme puanlarıyla şimdiden tüm zamanların en iyi. RPG oyunlarından biri olarak lanse edilen yapım, şu anda Nintendo Switch’in en çok satan oyunu konumunda bulunuyor.

Nintendo’nun Wii U ve Switch için eş zamanlı olarak satışa sunduğu. The Legend of Zelda Breath of the Wild, Metacritic’te de zirveye yerleşti.

Oyun ve filmler için dünyanın saygın mecraları tarafından yapılan incelemeleri baz alarak bunların ortalama puanını ziyaretçileriyle paylaşan Metacritic’te zirvenin yeni sahibi The Legend of Zelda Breath of the Wild oldu.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta konu ile ilgili yaptığımız bir haberde The Legend of Zelda Breath of the Wild’in oyun dünyasının saygın mecralarından aldığı inceleme puanlarını sizlerle paylaşmıştık.

Breath of the Wild, yayınlanan ilk incelemelerinin yaklaşık olarak yüzde 70’inden tam puan almayı başarmıştı. Açıkçası, The Legend of Zelda Breath of the Wild’in Metacritic’te elde ettiği bu başarı pek de şaşırtıcı olmadı.

Dip not olarak Nintendo Switch’in hala ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadığını da belirtelim.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler