Huawei Mate V flip 23 Aralık’ta piyasaya sürülecek

gh21

Huawei Mate V flip telefonun diğer ürünlerle birlikte 23 Aralık’ta piyasaya sürülmesi planlandığını açıkladı.

Huawei Mate V flip için ne zaman çıkacağı hangi özelliklere sahip olacağı uzun süredir merak ediliyordu. Sonunda ortaya çıkan gerçek olduğu söylenen resmi teaser ile beraber cihaz hakkında bazı bilgiler de ortaya çıktı diyebiliriz. Gerçekten de, önceki söylentilere paralel olarak, Mate V, katlanabilir akıllı telefonlar için daha verimli bir ısı dağıtma süreci için tasarlanmış benzersiz bir ısı borusuna sahip olacak gibi görünüyor.

Huawei Mate V flip

Huawei’nin 23 Aralık için planlanmış bir lansman etkinliği var ve tanıtılacak ürün yelpazesinde dizüstü bilgisayarlar, TV’ler ve akıllı bir giyilebilir cihaz yer alıyor. Huawei Mate V, Weibo’daki teknoloji analisti tarafından yapılan açıklamaya göre, 23 Aralık lansmanının ana vurgusu gibi görünüyor. Sızan bir Huawei teaser 23 Aralık lansmanında birçok yeni ürünle beraber tanıtılmış olacak. Huawei teaser, Aralık 2021’in sonlarında piyasaya sürülmesi vaat edilen kapalı bir kapaklı telefon gibi görünen tasarımı da gösterdi.

Huawei Mate V’deki yenilikçi ısı borusu tasarımı, Huawei tarafından 2020’de patentlendi ve bu kesin kanıt olmayabilir, ancak şu anda ortaya çıkan patent, söylenti için bir miktar destek sağlayabilir. Esnek ısı borusu, Mate V’in uzunluğu boyunca yayılacak ve muhtemelen ısı yönetimi ve cihazın genel verimliliğinde önemli iyileştirmeler sunacaktır. Tabi cihazın ilk etaptda bölgesel olarak satışa sunulması daha sonra küresel pazarda olması bekleniyor. Ancak firmaya uygulanan ambargo nedeniyle küresel pazardaki etkinliği sınırlı olacaktır.

Redmi K50 serisi Şubat 2022’de piyasaya çıkacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir