Spider-Man ve The Matrix ön satışlarında şok gelişme

Spider Man Far from Home

Bir taraftan pandeminin getirdiği eve hapis edilmişlik hissi diğer taraftan salgın hastalık nedeniyle azalan film sayıları, iki efsane isme yaradı.

Spider-Man ve The Matrix ön satışlarında şok gelişme. Sinema dünyasının gözü kulağı bu ay vizyondaki yerini alacak olan Spider-Man: No Way Home ve The Matrix Resurrections filmlerinde. Özellikle uzun bir süredir pandemi ile boğuşan ve bu nedenle de sinema keyfinden epey bir süre mahrum kalan sinemaseverler, bu iki efsaneyle buluşmak için adeta gün sayıyor. Bu söylediğimiz konuda ne kadar haklı olduğumuzu ise dün bir kez daha görmüş olduk.

Gelecek haftalarda vizyona girecek olan Spiader-Man: No Way Home ve The Matrix Resurrections filmleri için Cinemaximum film biletlerini ön satışa sunmasıyla sitenin yoğun talep yüzünden çökmesi bir oldu. Öyle ki biletlerin çok fazla talep görmesi ve sunuculara aşırı yüklenilmesi nedeniyle site yarım saatten fazla kapalı kaldı.

The Matrix Resurrections hakkında ilginç açıklama

Spider-Man ve The Matrix ön satışlarında şok gelişme

Bir süre sonra yeniden erişime açılan sitede üzerinden satışlar devam ederken, gelen bilgilere göre daha şimdiden Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illerde ilk gün gösterimleri için biletler tükenmiş vaziyette. Unutmadan hemen filmlerin vizyon tarihlerini de verelim. Spider-Man: No Way Home filmi 17 Aralık‘ta gösterime girecekken The Matrix Resurrections filmi ise 24 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

Ayrıca Matrix serisinin 4. filminin çekilmesi nedeniyle bir tür ahde vefa olarka yeniden gösterime girecek olan serinin ilk filmi The Matrix ise 10 Aralık’ta beyaz perdedeki yerini alacak.

Redmi K50 serisi Şubat 2022’de piyasaya çıkacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir