Ana SayfaGenelHouse of the Dragon'ın 2. bölümü de sızdırıldı

House of the Dragon’ın 2. bölümü de sızdırıldı

HBO bir türlü sızıntıların önüne geçemiyor. İlk bölümü HBO’da yayınlanmadan önce internete düşen House of the Dragon’un 2. bölümü de sızdırıldı.

2022’nin belki de en heyecanla beklenen dizisi olan House of the Dragon, geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu. 2011-2019 yılları arasında yayınlanan ve tüm zamanların en başarılı dizileri arasında yer alan Game of Thrones ile aynı evrende geçen dizi, tahmin edildiği gibi izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

HBO Max uygulamasını çökertecek kadar büyük bir ilgiyle karşılanan House of the Dragon, HBO ve HBO Max için reyting rekorları kırarak yolculuğuna muhteşem bir başlangıç yaptı. Öyle ki dizinin daha sadece ilk bölümü yayınlanmışken HBO diziye ikinci sezon onayını verdi. Yani anlayacağınız geçtiğimiz hafta hem HBO hem de House of the Dragon ekibi için oldukça iyi geçti. Ancak tüm bu pozitif tabloya ufak da olsa gölge düşüren bir olay vardı ki o da ilk bölümün sızdırılması oldu. Dizinin aylardır heyecanla beklenen ilk bölümü, HBO’da yayınlanmasına 24 saat kala internete sızdırıldı. Bu duruma rağmen dizi izlenme rekorları kırdı kırmasına ama dünya genelinde pek çok kişi diziyi yasadışı yollardan, sızdırılan haliyle izledi.

House of the Dragon

Hatırlarsanız Game of Thrones’un final sezonunda da HBO benzer bir sorun yaşamıştı. O dönemde de heyecanla beklenen bölümler, HBO’da yayınlanmadan önce sızdırılmıştı. Bu sızıntı sorununun önüne bir türlü geçemeyen HBO, bir kez daha aynı şoku yaşadı. Çünkü House of the Dragon’ın ilk bölümü gibi ikinci bölümü de HBO’da yayınlanmadan 24 saat önce internete sızdırıldı. Sızdırılan bu bölüm şimdiden torrent sitelerinde en çok indirilenler arasına girmiş durumda.

George R.R. Martin’in Targaryen ailesinin tarihini anlattığı Fire & Blood adlı kitabından esinlenen dizi, izleyicileri Game of Thrones’ta anlatılan olayların yüzlerce yıl öncesine götürüyor ve Demir Taht’ta oturan Targaryen ailesi içinde yaşanan taht kavgalarına ve bu kavgaların sebebiyet verdiği iç savaşa odaklanıyor.

Resident Evil dizisi iptal edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting