Hafız olacakken OnlyFans hesabı açan Türk kızı!

OnlyFans, müstehcen içerik yasağını 'askıya aldı'

OnlyFans hesabı açan kişiler kervanına her geçen gün yenileri ekleniyor. İşte detaylar!

Hafız olacakken OnlyFans hesabı açan Türk kızı! Genel olarak cinsel içerikli paylaşımlar yapılan bir mecra olan OnlyFans her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Söz konusu platformda profil açan kadın veya erkek kullanıcılar erotik fotoğraf ve videolarını takipçileri ile paylaşıyor. Tabii bu içerikleri görmenin şartı, belirlenen ücreti ödeyerek içerikleri görmek istediğiniz profilin takipçisi olmak.

Platformun giderek daha popüler olması platform üzerinden para kazanmak isteyen kişi sayısını da arttırıyor. Hatta bazı Türk kullanıcıların da OnlyFans üzerinden para kazanmaya başladığını söyleyebiliriz. Üstelik kazanılan para dolar cinsinden olduğu için daha da değerli hale geliyor. Şimdiki haberimiz de bununla alakalı.

onlyfans

Hafız olacakken OnlyFans hesabı açan Türk kızı!

Bir Twitter kullanıcısı, 17 yaşındaki ve 21 yaşındaki hallerini paylaşarak aradaki farkı ortaya koydu. Kullanıcı paylaşımın üzerine yazmış olduğu yorumda “Hafız olacağım için sülaleyi cennete sokacağımı düşünen aileme OnlyFans açmam şoku.” notunu düştü. Oldukça ilgi gören bu paylaşımın altına ise birbirinden ilginç yorumlar yapıldı. Bu yorumlar içerisinden “Ezberden yasin okusam yüzde 50 indirim gelir mi?” yorumu hayli güldürdü.

Zaman zaman bu tarz haberler duyuyoruz. Özellikle yurt dışında pandeminin de etkisiyle OnlyFans hesabı açan kişi sayısında resmen patlama oldu. İşini bırakıp bu sektöre yönelenler ise kazancının hayli yüksek olduğunu ifade ediyor. Peki ama siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Mortal Kombat filmini sevenlere müjde!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir