Onlyfans çılgınlığı giderek yayılıyor

onylfanss

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz yeni bir site var. Onlyfans. Peki bu Onlyfans nedir tam olarak ne işe yaramaktadır? İşte bu konu ile ilgili detaylar.

Onlyfans çılgınlığı giderek yayılıyor. Sosyal medya çılgınlığına yeni bir halka daha eklendi. Onlyfans. Belki sizler de son dönemde bu sitenin ismini duymuş olabilirsiniz. Hatta belki de bu siteye üye bile olmuş olabilirsiniz. Peki bu site tam olarak ne ve ne işe yarıyor?

Aslında Onlyfans çok amaçlı bir site. Basit bir şekilde anlatmak gerekirse, YouTube ya da Instagram’ın ücretli versiyonu diyebiliriz.

Örneğin Instagram ya da YouTube gibi platformlarda dilediğiniz kişiyi hiçbir ücret ödemeden takip edebiliyorsunuz. Dolayısıyla takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarına da bu şekilde erişebiliyorsunuz.

Onlyfans’ta ise öyle kafanıza estiği gibi ücretsiz bir şekilde herhangi birisini takip etmeniz mümkün değil. Çünkü bu sayfada takip etmek istediğiniz her profilin bir fiyatı var.

onlyfans

Onlyfans çılgınlığı giderek yayılıyor

Hal böyle olunca iş biraz porno kültürüne dönüşüyor. Çünkü insanlar takip etmek istedikleri kişiye belli bir ücret ödeyeceklerse karşılığında normal bir profilde görmek isteyeceklerinin daha fazlasını istiyorlar.

Şu sıralar bu site Amerikalı kadınlar arasında oldukça popüler olmuş durumda. Kendi video ve fotoğraflarını yükleyen kadınlar takipçi sayısını arttırarak daha fazla para kazanma derdine düşmüş. Bu yeni oluşumun malum sektöre büyük bir darbe vurması bekleniyor. Çünkü herkes kendi filminin yönetmeni olmuş durumda. Bakalım bu işin sonu nereye varacak.

State of Play için geri sayım başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir