Onlyfans yayıncısı gelirini açıkladı! Yok artık!

porn1

Son dönemde hayli popüler bir hale gelen OnlyFans, yayıncılarına para kazandırmaya devam ediyor. Platformdaki en eski isimlerden biri olan Katiyln Siragusa da paraya para demiyor. Twitch’ten Onlyfans’a geçen Siragusa artık adeta para basıyor. İşte konunun detayları.

Onlyfans yayıncısı gelirini açıkladı! Yok artık! Twitch yayıncılığı yapan Katiyln Siragusa, aynı zamanda da OnlyFans isimli platformda bir profile sahip. Bu sitede müstehcen fotoğraflarını satarak para kazanan genç kadın, 10 aylık süreçte ne kadar para kazandığını açıkladı. Amouranth takma adıyla da bilinen güzel model, yaptığı açıklama ile beraber deyim yerindeyse ağızları açık bıraktı. İşte detaylar!

OnlyFans yeni bir dava ile karşı karşıya

Onlyfans yayıncısı gelirini açıkladı! Yok artık!

Amouranth ismiyle de bilinen OnlyFans modeli Katiyln Siragusa, söz konusu siteden ne kadar para kazandığını hayranlarıyla paylaştı. Aynı zamanda Twitch yayıncılığı da yapan Siragusa, OnlyFans platformunun en çok ilgi çeken modellerinden birisi.

OnlyFans, müstehcen içerik yasağını 'askıya aldı'

Erotik fotoğraflarını satarak para kazanan kadın, bu siteden 10 ayda ne kadar para kazandığını açıkladı. Buna göre güzel model, 10 aylık süre içerisinde tam 33 milyon 760 bin doları cebine koymuş. Bu para, dünyanın en fazla kazanan futbolcuların bir senelik kazancıyla neredeyse eşit gibi duruyor.

OnlyFans, Rusya'da hizmetini geçici olarak durdurdu

Son dönemde işini bırakıp OnlyFans hesabı açan kişilerin sayısı giderek artıyor. Burada bir hesap açarak erotik fotoğraflarını satan modeller, deyim yerindeyse paraya para demiyor. Kimileri ise bu site üzerinden enteresan teklifler alıyor. Vücut kılını satandan çıkardığı gazı kavanoza koyup satana kadar daha önce pek çok haber okumuştuk. Eğer böyle kazançlar görürsek, bu tarz haberlerin sayısı da giderek artacaktır. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

SpaceX, Ukrayna’nın Starlink’i kullanmasını istemiyor