Gigaset PA530 ile bebeğinizin yanında olun


Gigaset, son teknoloji bebek telsizi ile anne ve babaların evdeki bir numaralı yardımcısı oluyor. Gigaset PA530 Audio Plus Bebek Telsizi sizin konforunuzu arttırırken, bebeğiniz ile güvenle kesintisiz iletişim kurmanızı sağlıyor.

Gigaset Bebek Telsizi, bebeklerini odasında tek başına bırakamayan anne ve babaların en güvenli yardımcısı oluyor. Ailelere son teknoloji takip özellikleri ile güvenlik hissi sunan Gigaset PA530 Audio Plus Bebek Telsizi, oda sıcaklığından nem seviyesine bebeğinizin ortamını ayarlamanızı böylece onu rahat ettirmenizi sağlıyor. Gigaset PA530 Audio Plus Bebek Telsizi, temel özelliklerinin yanı sıra üst düzey uyarı sensörleri, gece lambası ve saat özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Gigaset PA530

300 metreye kadar kapsama alanına sahip Gigaset Dect Bebek Telsizi’nin dahili haberleşme fonksiyonu, bebekleri uzaktan sakinleştirme imkanı sunuyor. Titreşimle uyarı sistemi ve beslenme zamanı alarmı ebeveynlerin hayatını kolaylaştırırken, 9 farklı ninni seçeneği bebeklerin mışıl mışıl uyumasına yardımcı oluyor. Ses seviye göstergesi, ebeveyn ünitesinde dijital bilgi ekranı, bağlantı izleme alarmı da bulunan Gigaset PA530 Audio Plus Bebek Telsizi, ECO Dect teknolojisi ile mükemmel enerji tasarrufu sağlıyor.

Windows 10, Windows 7’yi Gölgede Bıraktı


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git