Galaxy Z Fold 4 Amazon üzerinde listelendi

Samsung Galaxy Z Fold2 5G, One UI 3.1 güncellemesi alıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 10 Ağustos’ta tanıtacağı yeni katlanabilir akıllı telefon modeli, Amazon’da önce listelendi, sonra satıştan kaldırıldı.

Galaxy Z Fold 4 Amazon üzerinde listelendi. Teknoloji dünyası bütün dikkatini 10 Ağustos tarihine verdi. Samsung tarafından bu tarihte gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked etkinliği, katlanabilir akıllı telefon sektörüne yön verecek 2 yeni modele ev sahipliği yapacak. Bugüne kadar hem Galaxy Z Fold 4 hem de Galaxy Z Flip 4 modellerine ilişkin ortaya onlarca farklı iddia atılmıştı. Ancak geçtiğimiz saatlerde yaşanan bir olay, söylentilerin birçoğunu doğrular nitelikte bilgiler almamızı sağladı.

Samsung Galaxy Z Fold 4, sadece 254 gram ağırlığında olacak

Amazon Hollanda sitesinde bir satıcı, birkaç saatliğine de olsa Galaxy Z Fold 4’ü satışa açtı ve telefonun teknik özelliklerinin yer aldığı bir açıklama metni paylaştı. Büyük ihtimalle sistemsel bir sıkıntı nedeniyle yaşanan bu olayın fark edilmesiyle birlikte ise, telefon satıştan kaldırıldı.

Galaxy Z Fold 4 2

Galaxy Z Fold 4 Amazon üzerinde listelendi

İşte buradan hareketle, Galaxy Z Fold 4’ün en önemli özellikleri de netleşmiş oldu. Buna göre katlanabilir akıllı telefon 7,6 inçlik iç ekran ve 6,2 inçlik bir dış ekrana sahip olacak. Ayrıca her iki ekranında 120Hz yenileme hızını destekleyeceğini belirtelim.

Galaxy Z Fold 4

Gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alan telefonda 12GB’dan başlayan RAM ve 256GB’dan başlayan dahili depolama alanı seçeneklerinin bulunacağını aktaralım. Sadece birkaç saat aktif erişilebilen satış sayfasında gördüğümüz bir başka husus ise kendinden kalem yuvasına sahip bir telefon kılıfı oldu. Bu görselin ortaya çıkarttığı sonuç ise, Galaxy Z Fold 4 gerçekten de kalem desteğine sahip bir şekilde piyasaya sürülecek.

190 milyon dolarlık kripto parayı çaldıran Nomad hackerlara seslendi