Ferrari filminden ilk fragman geldi

Ferrari filmi

Otomobil dünyasının en ikonik figürlerinden olan Enzo Ferrari’nin hayatını perdeye taşıyan Ferrari filminden ilk fragman yayınlandı.

Sinema dünyası bu yıl otomobil meraklıları için oldukça ilgi çekici işler ortaya koyuyor. Bildiğiniz gibi merakla beklenen Gran Turismo filmi geçtiğimiz günlerde başta ABD olmak üzere pek çok ülkede vizyona girdi. Hiç de fena olmayan yorumlar alan film, izleyiciler tarafından da beğeniyle karşılandı. Ancak bu yıl vizyona girecek otomobil dünyası odaklı tek film Gran Turismo olmayacak. Usta yönetmen Michael Mann’in çektiği Ferrari filmi de bu yıl sinemaseverlerle buluşacak. Bu hafta Venedik Film Festivali’nde gösterilecek olan Ferrari filmi için tanıtım çalışmalarına başlayan NEON, heyecanla beklenen filmden ilk fragmanı yayınladı.

ferrari

Yeni Hyundai KONA

Otomobil dünyasının en ikonik figürlerinden biri olan Enzo Ferrari’nin hayatını anlatacak olan filmden yayınlanan ilk fragman, Enzo Ferrari’yi hayatının en kritik dönemlerinden birinde, 1957 Mille Miglia yarışının hemen öncesinde gösteriyor. Ferrari otomobillerinin ölümlü bir kazaya karıştığı 1957, Enzo Ferrari’nin hem kariyeri hem de kişisel hayatı için oldukça çalkantılı bir dönemin başlangıcı olarak biliniyor.

Heat, The Insider, Ali gibi sevilen filmlerin yönetmeni olan Michael Mann’in yönettiği Ferrari filminde Enzo Ferrari’yi ünlü oyuncu Adam Driver canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Penelope Cruz, Shailene Woodley, Patrick Dempsey, Jack O’Connell, Sarah Gadon ve Gabriel Leone gibi isimler de yer alıyor. ABD’de aralık ayında vizyona girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi şimdilik belirsizliğini koruyor.

ASUS telefon işinden çıkabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir