Mortal Kombat 1’in önsiparişe açıldığı yeni fragmanla duyuruldu

Mortal Kombat 1

14 Eylül’de oyunseverlerle buluşacak olan Mortal Kombat 1 oyununun önsiparişe açıldığı, bugün yayınlanan yeni fragmanla duyuruldu.

Tüm zamanların en başarılı dövüş oyunu serileri arasında yer alan Mortal Kombat, çok yakında yepyeni bir oyunla oyun severlerin karşısına çıkacak. Seriyi sıfırlayıp yepyeni bir Mortal Kombat macerası başlatacak olan Mortal Kombat 1, 14 Eylül’de oyunseverlerle buluşacak. NetherRealm Studios tarafından geliştirilen oyunun çıkışına iki hafta kala, stüdyo oyunu önsiparişe açtı. Oyunun önsiparişe açıldığını duyurmak için de oyundan yeni bir fragman yayınlandı. Gerçek insanların rol aldığı live-action bu fragmanda ünlü oyuncu Dave Bautista da yer alıyor.

Mortal Kombat 1 1

Shang Tsung, Liu Kang, Raiden, Scorpion, Kitana, Mileena ve Sub-Zero gibi Mortal Kombat ile özdeşleşen karakterler Mortal Kombat 1’de de yer alacak elbette ama önceki oyunlardan alışık olduğumuzdan çok daha farklı tasarımlarla karşımıza çıkacak. Çünkü NetherRealm Studios bu oyunla birlikte seriyi yepyeni bir görünüme büründürmek istiyor.

Öte yandan yeni Mortal Kombat oyunundaki karakter bunlarla sınırlı kalmayacak. Bildiğimiz Mortal Kombat karakterlerinin yanı sıra çeşitli film ve dizilerden sürpriz karakterler de oyunda yer alacak. Daha önce gelen bilgilere göre Mortal Kombat 1’de karşımıza çıkacak bu sürpriz karakterler arasında The Boys dizisinin kötüsü Homelander, ilk olarak Suicide Squad filminde karşımıza çıkan Peacemaker, ve Invincible dizisinin ana karakterlerinden Omni-Man de yer alacak.

14 Eylül’de çıkacak oyun Nintendo Switch, PlayStation 5, Windows PC ve Xbox Series X’e geliyor.

ASUS telefon işinden çıkabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir