Ana SayfaKripto ParaEthereum 2022 fiyat hedefi belli oldu: Bu seviyeleri görecek

Ethereum 2022 fiyat hedefi belli oldu: Bu seviyeleri görecek

Ethereum 2022 fiyat hedefi sonunda belli oldu. Birçok kişi bu kripto para devinin nasıl bir fiyat değişimi yaşayacağını merak ediyordu. İşte konuyla alakalı merak edilen detaylar.

Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan Ethereum 2022 fiyat hedefi ile gündemde. Analistler bazı fiyat yorumlarında bulunuyor. 2022 yılının bu yorumlara bakıldığında biraz daha olumlu geçeceğini söyleyebiliriz. Öte yandan bazı analistler küresel çapta büyük bir enflasyon dalgasının yaşanacağını söyledi.

Öncelikle Ethereum fiyatının büyük ölçüde Bitcoin’e bağlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Kripto para devi düşünce diğerlerinde de düşüş gerçekleşiyor. Öte yandan Londra hard forku bu kripto para birimini Bitcoin karşısında öne çıkardı. ETH yakma mekanizması ile birlikte deflasyon mekanizması işledi.

Ethereum 2022 fiyat hedefi

Bu kripto para devenin 2022 yılında daha fazla yakım yapacağı ve böylece fiyatının önemli ölçüde artacağı ifade ediliyor. 2021 yılını geride bırakırken herkes 2022 yılına yoğunlaştı. Bu kripto para biriminin öncelikle 5 bin doları aşacağı söyleniyor.

Ethereum 2022 fiyat hedefi

Bu rakamları aşması ile birlikte 10 bin dolara gözünü dikecek. Buralarda psikolojik direnç büyük öneme sahip. Eğer 10 bin dolar aşılırsa muhtemelen önemli ölçüde bir geri çekilme ortaya çıkacak. ETH için geri sayım başladı diyebiliriz. NFT sektörü bu geri sayımı daha fazla hızlandırıyor. Elbette kripto para devinin başka bazı rakipleri var.

Kripto parada yeni soluk! Yaşlılar için kripto para

SOL ve AVAX onun en yakın rakipleri gibi görünüyor. Önümüzdeki yıllarda bu rakiplerin kendisini geçme ihtimali var. Peki siz bu kripto para devi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting