Ethereum fiyatı yeni zirveler için hazır: Rekor kırabilir

Ethereum tekrardan 3000 doların altında

Dünyanın en büyük kripto para birimleri arasında yer alan Ethereum fiyatı yeni zirveler için neredeyse hazır. Analistler bu dijital varlıktan fazlasıyla umutlu. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Kripto para dünyası her zaman için büyük heyecan yaratmaya devam ediyor ve Ethereum fiyatı yeni zirveler için hazır olduğunu gösteriyor. Ünlü kripto para stratejisti Ben Armstrong tarafından yapılan açıklamalara göre Ethereum beklentilerin çok daha üzerine geçmeyi başaracak. Böylece fiyatın bugüne kadar hiç olmadığı noktalara geleceği ifade ediliyor.

Ethereum için yapılan hedef açıklaması 12 bin dolar seviyeleri. Her ne kadar Bitcoin bu yıl yüzde 60 oranında yükselse bile Ethereum çok daha fazla arttı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak bilinen 4357 dolar Ethereum için yeterli olmadı.

Ethereum fiyatı yeni zirveler ile 12 bin dolar olabilir

Altcoinlerin lideri olarak bilinen bu dijital varlık hızlı bir şekilde yükseldi. Sert düşüşlerden sonra çabuk ayağa kalkmayı başarmasının birçok nedeni var. Elbette bu durduk yere ortaya çıkmadı.

Ethereum fiyatı yeni zirveler

Artan DeFi kullanımı, 2. katman çözümlerinin yükselişi ve hisse kanıtı konsensüsü gibi detaylar onun yükselmesini fazlasıyla sağladı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Londra güncellemesi yapılmıştı. Bu güncelleme ile birlikte talep çok hızlı bir şekilde artış gösterdi. Ayrıca kullanım alanının NFT projeleri sayesinde daha fazla genişlediğini söyleyebiliriz.

Ethereum 3500 doları aştı! Yeni ATH gelir mi?

Tüm bunlara rağmen ne yazık ki bir türlü aşılamayan önemli bir problem var. Ethereum henüz yüksek kesintileri iptal edemedi. Durum böyle olunca yeni güncellemeler ile birlikte gas ücretleri aşağı çekilmeye çalışılıyor. Ethereum fiyatı yeni zirveler için her zamankinden daha hazır. Analistler 12 bin dolar seviyesini konuşurken bakalım zaman bize ne gösterecek?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir