Ana Sayfa Genel Ethereum rekor yükseliş yakaladı: Yeni hedef belli oldu

Ethereum rekor yükseliş yakaladı: Yeni hedef belli oldu

Dünyanın en büyük kripto paralarından bir tanesi olarak bilinen Ethereum, rekor yükseliş kazandı. Peki şimdi fiyatı düşecek mi yoksa yükselecek mi?

Bitcoin ile ilgili gelişmeleri yakından takip edenler, Ethereum rekor yükseliş haberlerini de mutlaka görmüştür. Bugüne kadar ara ara yükselişler yakalayan bu kripto para birimi, ikinci defa Bitcoini geçmeyi başardı. Elbette fiyat olarak değil yükseliş hızı olarak Bitcoini aştı.

Kripto paralar bazen çok hızlı bir şekilde yükselirken, kimi zaman sert düşüşler yaşayabiliyor. Özellikle de bazı kripto para birimlerinde düşüş veya yükseliş çok daha yoğun bir şekilde görülebiliyor. Bitcoin günlük olarak % 8 civarında büyüme sağlıyordu. Ethereum bunu aşmayı başardı.

Ethereum fiyatı bakın ne kadar oldu

Sadece 24 saat içerisinde Ethereum yüzde 30 civarında değer kazandı. Yani Bitcoini neredeyse dörde katladı diyebiliriz. Bugüne kadar böylesine sert bir yükseliş sadece bir kere görülmüştü. Onda da 1450 dolar değerine kadar yükselen bu kripto para birimi, daha sonradan hızlıca düştü.

Ethereum rekor yükseliş

Bugün geldiğimiz noktada Ethereum gibi bir kripto para muhtemelen bulunduğu noktadan pek geriye doğru gitmeyecek. Birçok analist 1200 ila 1300 dolar seviyelerinde kalabileceğini söylüyor. Özellikle Microsoft gibi şirketler bu kripto para birimine fazlasıyla destek veriyor. Her ne kadar PayPal gibi şirketler için Bitcoin oldukça değerli olsa bile yine de Ethereum önemini korumaya devam ediyor.

Diğer birçok kripto para biriminde de yükselişler yaşandı. Atom ve XLM ile birlikte Ripple yükselişe geçti. Neredeyse bütün altcoinlerde çok sert bir yükselme hareketi görüldü. Analistlerin önemli bir bölümü Ethereum ile ilgili hedefin yeniden 1500 dolar olduğunu düşünüyor. Peki sizce bu kripto para birimi düşecek mi yoksa artacak mı? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting