Ana SayfaGenelDon’t Look Up film müziği listesi yayınlandı

Don’t Look Up film müziği listesi yayınlandı

Adam McKay’in yeni Netflix filmi Don’t Look Up tüm dünyada gösterime girdi ve Amerikan kültürü üzerine hikaye içeriyor ve filmin sonu tüm dünyanın yanıp kül olup tüm insanlığın ölmesiyle bitiyor olsa da, muhteşem müziklere sahip.

Don’t Look Up film müziği listesi yayınlandı. Netflix’in Don’t Look Up’ındaki her şarkıyı (orijinal müzik dahil) haberimizde bulabilirsiniz.

Netflix’in yeni büyük filmi yönetmen Adam McKay’den (The Other Guys ve The Big Short ile tanınır) geliyor ve Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Jonah Hill gibi büyük bir oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapıyor.

Nicholas Britell, Don’t Look Up‘ın bestecisi. Geçmişte Vice ve Succession dahil olmak üzere bir dizi Adam McKay projesinde çalıştı. Bu başlıkların ötesinde, Britell ayrıca 2017’nin Moonlight’ında da müzik yapmıştı.

Don’t Look Up İçin Üretilen Orijinal Müzik

Dr. Randall Mindy ve Jennifer Lawrence, Dünya’ya yönelen kuyruklu yıldızın farkındalığını artırmak için yapılan Just Look Up sürüşü sırasında, Riley Bina’yı ve Dj Chello’yu (sırasıyla Ariana Grande ve Kid Cudi tarafından canlandırıldı) tanıttılar ve bu kişiler farkındalığı artırmak için bir şarkı söyledi.

Şarkının yapımcılığını Nicholas Britell üstleniyor ve şarkıyı Ariana Grande, Kid Cudi, Nicholas Britell ve Taura Stinson yazıyor.

Don’t Look Up” film müziği listesi yayınlandı

Wu-Tang Clan, Nuthin Ta F’ Wit değil – Wu-Tang Clan

Sağ Per – Chingy

Hesaplaşma – Eric V. Hachikian

Kartal Uçsun – John Ashcroft

Kapıcı – slowthai & Mura Musa

Statesboro Blues – Allman Brothers Grubu

Tuttuğum Aşk – Ajanlar

Invasion – İngiliz Dişleri

Tuğla Evi – Despot

Troubadour – George Boğazı

Yılbaşından önce filmleri en çok indirilen porno yıldızları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting