Epic Games Store için ücretsiz oyunlar belli oldu

Remnant From the Ashes 2

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor, Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection, 20 Ağustos Perşembe gününe kadar ücretsiz olacak.

Epic Games Store bilindiği gibi bir süredir her hafta bir oyunu hatta bazen birden çok oyunu oyunseverlere ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu oyunlar bazen geri planda kalmış oyunlar oluyor, bu şekilde hem arkalara itilmiş oyunları çok kolay bir şekilde tekrar vitrine koyarak bir nevi oyunu parlatma işlemine gidiyor.

Oyunları ücretsiz bir şekilde sunarak binlerce kişi tarafından indirilmesi sağlanıyor. Oyunseverler oyunu indirdikten sonra, kütüphanelerine indirdikten sonra sonsuza kadar oyun onların oluyor.

Epic Games Store için ücretsiz oyunlar belli oldu

Epic Games Store’de bu hafta ücretsiz olarak sunulacak oyun Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection oldu. Geçen haftadan beri kullanıcıların dört gözle beklediği ücretsiz oyun haberi firma tarafından yapılan açıklamayla belli oldu.  Önümüzdeki hafta, Perşembe gününe kadar arşivinize ekleyebileceğiniz oyunlar listesinde bu hafta Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection’a yer verildi.

Epic Games Store Ücretsiz olarak sunulan oyunlardan biri Remnant: From the Ashes. Bir aksiyon oyunu arkadaşlarınızla eşli olarak da oynayabileceğiniz ve farklı dünyalardan yaratıklara karşı verdiğiniz bir savaş. The Alto Collection ise kendi içinde iki farklı oyun barındıran bir yapım. Team Alto tarafından geliştirilen, Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey . Görsel açısından bir şölen sunan bu iki oyun sakince sizi rahatlatan bir oynanışa sahip.

Ücretsiz oyun listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Marvel’s Avengers sistem gereksinimleri açıklandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir