Epic Games’te günün ücretsiz oyunu belli oldu

oyun devleri ücretsiz oyun

Yılbaşına kadar her gün bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan Epic Games’te bugünün ücretsiz oyunu belli oldu.

Steam gibi PC oyunculuğunu domine eden zorlu bir rakiple mücadeleye girmiş olmasına rağmen hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Epic Games, daha fazla oyun severi platformuna çekebilmek için zaman zaman dikkat çekici oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Bu stratejiyle daha fazla oyuncuyu platformuna çekmeyi başaran Epic, yılbaşına uzanan bu süreçte de 15 gün boyunca her gün bir oyunu ücretsiz olarak paylaşacağını duyurdu.

Son günlerde üst üste Star Wars: Squadrons, Saints Row IV: Re-Elected ve Fallout gibi dikkat çekici oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan Epic, bugün yeni bir oyunu daha kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu. Epic Games’te bugünün ücretsiz oyunu, normalde 31 TL’ye satılan Metro: Last Light – Redux oldu.

Epic Games

Metro: Last Light – Redux’ı ücretsiz şekilde oyun kütüphanelerine eklemek isteyen oyun severlerin yarın 19:00’a kadar bu oyunu Epic Games’te kütüphanelerine eklemeleri gerekiyor. Bundan sonra oyun kalıcı olarak sizin oluyor. 31 TL’lik fiyatıyla Metro: Last Light – Redux, Epic’in son günlerde ücretsiz sunduğu en gösterişli oyunlardan biri olmasa da özellikle ilk çıktığı dönemde oldukça iyi yorumlar almış bir oyun olmasıyla dikkat çekiyor.

Öte yandan Epic’in oyun platformundaki ücretsiz oyun hediyeleri yeni yıla kadar devam edecek. Yılbaşına kadar her gün, bir ya da birden fazla oyun platforma oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak. Bu oyunların neler olacağı merakla bekleniyor.

Stranger Things animesi geliyor