Motorola Moto E13 görselleri sızdırıldı

Motorola Moto E13

Motorola’nın önümüzdeki yılın başında piyasaya süreceği yeni telefonu Motorola Moto E13’ün tasarımını gözler önüne seren görseller sızdırıldı.

Motorola, bir süre geri planda kalmış olsa da son dönemde teknoloji dünyasının gündeminde sık sık kendisine yer buluyor. Son birkaç ayı dolu dolu geçiren şirket, 2023’e de hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni amiral gemisi akıllı telefonu Moto X40’ı bu ay kullanıcılarla buluşturan şirket, önümüzdeki yılın başında da Moto E serisinin en yeni üyesi Motorola Moto E13’ü piyasaya sürecek.

Daha önce hem sertifika alırken hem de Geekbench performans testinde karşımıza çıkan Moto E13, bu kez de sızdırılan görselleriyle gündeme taşındı. Telefonun MySmartPrice sızdırılan ilk görselleri, telefonun tasarımını gözler önüne serdi.

Giriş seviyesi telefonun ekranının üstünde su damlası şeklinde bir selfie kamerası çentiği yer alıyor. Telefonun arka yüzünde tek kamera yer alıyor. Kameranın altındaki diğer daire ise LED flaşa ait.

Motorola Moto E13 3

Motorola Moto E13, Unisoc T606 yonga setinden güç alıyor. Bu yonga setine 2 GB RAM eşlik ediyor. Android 13 işletim sistemiyle satışa sunulacak olan telefon, Geekbench’in tek çekirdek testinden 318, çok çekirdekli testinden ise 995 puan aldı. Bunlar çok etkileyici puanlar olmasa da telefonun Moto X40 gibi amiral gemisi modellerine alternatif olacak bütçe dostu bir model olduğunu unutmamak gerekiyor.

Telefonun tam olarak ne zaman satışa sunulacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak telefon çok büyük ihtimalle ocak ayı bitmeden tanıtılmış olacak.

Stranger Things animesi geliyor