DOGE ve SHIB bomba gibi bir destek aldı: Fiyat artabilir

Shiba Inu yükselişe geçti

DOGE ve SHIB en büyük meme kripto paralar olarak biliniyor. Özellikle son dönemlerde isimlerini fazlasıyla duyurmayı başardılar. Hadi gelin merak edilen detaylara ve yeni yatırıma birlikte bakalım.

Herkesin büyük bir merakla takip ettiği DOGE ve SHIB yatırımcısının yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Özellikle son dönemlerde bazı ilginç fiyat değişimleri gerçekleşti. Ne yazık ki bu fiyat değişimleri olumlu yönde değildi. Dogecoin için zor bir hafta olduğunu söyleyebiliriz.

Bu tür meme tokenler genel olarak fazla yatırım almıyor. Elon Musk gibi tanınmış karakterlerin bu tür kripto paralar hakkında konuşması onların fiyatını arttırıyor. Ancak yatırım bakımından çok fazla ciddiye alındıkları söylenemez. Elbette bunu ifade ederken Ethereum ve Cardano ile kıyaslayıp söylüyoruz. Şimdi ise bu tür meme coinlere büyük bir yatırım geleceğini görüyoruz.

DOGE ve SHIB bir sağlık şirketinden destek alacak

“Ask The Doctor,” merkezi Toronto’da bulunan oldukça tanınmış bir şirket olarak ön plana çıkıyor. Bu sağlık hizmeti veren şirket normal şartlarda klasik finans yöntemleri ile ödeme kabul ediyor. Şimdi ise şirket kararını değiştirdi. Bundan sonra meme kripto paralarla ödeme yapılabilecek.

DOGE ve SHIB

FLOKI, SHIB ve Dogecoin ödeme yapılabilecek kripto paralar içerisinde yer alıyor. Şirket aynı zamanda Bitcoin gibi kripto paraları da ödeme yöntemi olarak kabul ediyor. Yapılan açıklamalarda PayPal ve kredi kartı ile hizmetlerinin satın alınmasının uzun sürdüğünü söylüyorlardı. Kripto paralar sayesinde kısa bir sürede ödeme alabiliyorlar. DOGE ve SHIB böylece gerçek hayatta da kullanılabilir olduklarını gösterdi.

JPMorgan popüler DeFi kripto paralarını açıkladı: Balinalar bunlara yöneliyor

Kripto paralarla ilgili bu tür haberler giderek artabilir. Peki siz meme coinler hakkında ne düşünüyorsunuz?