Dead Space yeniden yapımından fragman geldi

Yeni Dead Space

Önümüzdeki yıl oyun severlerle buluşacak olan Dead Space yeniden yapımından beklenen fragman geldi.

Hem korku hem de bilim kurgu oyunu sevenlere hitap etmesiyle çıktığı dönemde büyük ilgi gören Dead Space, bu kez de yenilenmiş haliyle oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi Electronic Arts, merakla beklenen Dead Space yeniden yapımını önümüzdeki yıl oyun severlerle buluşturacak. Hem PC’ye hem de yeni nesil konsollara, yani PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’e gelecek olan yeniden yapım için heyecanlı bekleyiş sürerken, oyundan ilk fragman yayınlandı. Electronic Arts tarafından yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Electronic Arts tarafından satışa sunulacak olan Dead Space yeniden yapımı, 23 Ocak 2023’te raflardaki yerini alacak.

Dead Space Remake 3

Motive tarafından hazırlanan yeniden yapımda, 2008 yılında satışa çıkan orijinal oyun, Frostbite oyun motoru kullanılarak en baştan yaratıldı. Bildiğiniz gibi en gelişmiş oyun motorları arasında yer alan Frostbite, Battlefield ve Mass Effect gibi sevilen serilerde de kullanılıyor.

Electronic Arts tarafından şu ana kadar yapılan açıklamalar ve yayınlanan bu ilk fragman, etkileyici bir yeniden yapımın oyun severleri beklediğini gösteriyor. Tabii oyunun bu vaadini yerine getirip getiremeyeceğini bekleyip göreceğiz. Daha önce heyecan yaratan bazı yeniden çevrimlerin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasına şahit olmuştuk. Bunun ilk akla gelen örneği tabii ki Grand Theft Auto yeniden yapımlarıydı.

House of the Dragon’ın Türkiye yayıncısı belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir