Ana SayfaGenelElon Musk Twitter arasındaki süreç yeniden mi başlıyor?

Elon Musk Twitter arasındaki süreç yeniden mi başlıyor?

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk’ın Twitter aşkı yeniden alevlendi. Ünlü milyarderin aklında Twitter’ı bambaşka bir yer haline getirmek var.

Elon Musk Twitter arasındaki süreç yeniden mi başlıyor? Elon Musk ile Twitter arasındaki süreç iyiden iyiye yılan hikayesine dönmüş durumda. Artık herkesin malumu olduğu üzere, Elon Musk ilk olarak Twitter’ın tamamını satın almak istemiş, ancak daha sonra bot hesapların kendisine söylenenden çok daha fazla sayıda olduğunu öne sürerek anlaşmayı bozmak istemişti. Tabi süreç bu aşamadan sonra mahkeme salonlarına taşınmış olmakla birlikte, henüz karar aşamasına gelinmiş değil.

Elon Musk ve Twitter cephesinde sular durulmuyor

Bununla birlikte Elon Musk ne oldu, ne düşündü bilinmez bir kez daha Twitter yönetiminin kapını çalarak şirket hisselerini daha önce anlaştıkları şartlar üzerinden satın almak istediğini belirtmiş. Tabi şu an için Twitter yönetiminin bu talebe yönelik ne tür bir yanıt verdiği bilinmiyor.

Elon Musk ve Twitter cephesinde şaşırtıcı gelişme

Elon Musk Twitter arasındaki süreç yeniden mi başlıyor?

Öte yandan Elon Musk tarafından bugün atılan bir tweet, Elon Musk’ın çoktan Twitter hakkında planlar yapmaya başladığını gösteriyor. Ünlü milyarder tarafından atılan tweetde, kendisinin Twitter’ı satın aldıktan sonra bu platformu her şeyi uygulaması haline getireceğini ifade etti. Eğer daha önce bu tarz bir kullanım duymadıysanız, bu her şeyi uygulaması tanımı sizin için yabancı olabilir. Ancak şu an özellikle WeChat’de gördüğümüz gibi bazı uygulamalar, misyonları olan iletişim sağlamanın çok ötesine geçebiliyor.

Twitter tüm veri akışını Elon Musk'a verecek!

Örneğin WeChat, para transferlerini gerçekleştiren, yemek siparişi veren, taksi çağıran ve daha bunlar gibi pek çok özelliği olan bir platform. İşte Elon Musk’ın amacı da, şirketi satın aldıktan 3-5 sene içerisinde böyle bir başarıya imza atmak. Bakalım Elon Musk bu hedeflerine ulaşabilecek mi?

Google Pixel 7 Pro özellikleri neredeyse kesinleşti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting