Ana SayfaGenelBenzin fiyatı için indirim müjdesi

Benzin fiyatı için indirim müjdesi

Uluslararası piyasada brent petrol fiyatlarının inmesi sonucu Türkiye’deki yakıt fiyatları da indirime giriyor. İşte detaylar.

Benzin fiyatı için indirim müjdesi! Son zamanlarda Türkiye’de fiyatı artan sadece otomobiller değildi. Otomobillerin hareket etmesini sağlayan yakıt fiyatlarının da ciddi derecede yükseldiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde motorin fiyatlarına 2 lira 9 kuruşluk indirim gelse de bahar havası kısa sürmüş ve hemen ertesi günü gelen 84 kuruşluk zam tüketicileri üzmüştü. Piyasaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre şimdi de benzin fiyatlarında indirim yapılması bekleniyor. İşte detaylar.

Motorin ve benzine yeni zamlar yolda

Benzin fiyatı için indirim müjdesi

Uluslararası piyasada brent petrol fiyatlarının düşmesi sonrasında Türkiye’deki yakıt fiyatlarının da aşağı yönlü hareket etmesi gündemde.

benzin 1

Piyasaya yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, benzin fiyatlarında Perşembe gecesinden geçerli olacak şekilde bir indirim yapılacak. Bu indirimin 1 lira 55 kuruş seviyesinde olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Tüketiciler gelecek bu muhtemel indirimi beklerken, güncel benzin fiyatları 3 büyük ilimizde şu şekilde bulunuyor: İstanbul’da 25 lira 19 kuruş, Ankara’da 25 lira 30 kuruş, İzmir’de ise 25 lira 32 kuruş.

benzin

Peki ama motorin cephesinde herhangi bir gelişme yaşanacak mı? Beklentiler şimdilik motorin fiyatlarında herhangi bir değişimin olmayacağı yönünde. Ancak ilerleyen zamanlarda hem motorin hem de LPG fiyatları değişkenlik gösterebilir. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

ZTE 40 Pro resmi olarak küresel piyasaya sürüldü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting