Ana SayfaGenelİddia: FETÖ lideri Gülen’in beyin ölümü gerçekleşti

İddia: FETÖ lideri Gülen’in beyin ölümü gerçekleşti

Günlerdir yoğun bakımda tedavi gördüğü iddia edilen FETÖ lideri Fetullah Gülen, iddialara göre yaşamını yitirdi.

İddia: FETÖ lideri Gülen’in beyin ölümü gerçekleşti. Uzun zamandır FETÖ lideri Gülen’in sağlık durumunun iyi olmadığı kulislerde konuşuluyordu. Hatta örgüt içerisinde taht savaşlarının bile başladığı ve bu konuda ciddi tartışmaların olduğu da gelen bilgiler arasındaydı.

tb1

Geçtiğimiz günlerde sağlık durumu daha da kötüleşen Gülen’in evinden 135 km uzaktaki bir hastaneye kaldırıldığı ifade edilmişti. Buradaki önemli nokta ise örgüt liderinin ilk kez evinden bu kadar uzakta bir hastaneye kaldırılmasıydı. Bu da FETÖ ele başının durumunun gerçekten de kritik olabileceğine işaret ediyordu.

tb

İddia: FETÖ lideri Gülen’in beyin ölümü gerçekleşti

Bu sabah gelen iddialar ise durumu bir üst noktaya taşıdı. Buna göre Fetullah Gülen, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Bu iddia sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, kimileri iddianın asılsız olabileceğini ifade ediyor. Beyin ölümü gerçekleştiği iddia edilen Gülen, şu anda 81 yaşında bulunuyor.

tb2 tbb

Daha önce de pek çok kez Fetullah Gülen’in öldüğüne dair haberler okumuştuk. Ancak bu seferki haber, Gülen’in yoğun bakımda tedavi gördüğü iddiasından birkaç gün sonra geldi. Bu da söylentilerin gerçek olabileceği anlamına geliyor. Kısa zaman içerisinde örgüt üyelerinden konu hakkında açıklama gelmesi beklenirken, sosyal medyadaki yorumlar liderlik yarışının şimdiden başladığına işaret ediyor. Bakalım gerçekten de Fetullah Gülen öldü mü? Muhtemelen birkaç gün içerisinde bekleyip göreceğiz.

Galaxy Watch 5 Serisi’nin destek sayfası şirket web sitesinde yayında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting