Apple, WWDC 2022 etkinliği için davetiyeler göndermeye başladı

Apple, yüksek abonelik fiyatları almanıza izin verecek

Apple Dünya Çapında Geliştirici Konferansı bu yıl çoğunlukla sanal olacak, ancak şirket Park’ta sınırlı sayıda kişi için yüz yüze bir etkinlik düzenleyecek. İşte detaylar.

Şimdi, teknoloji devi, katılımcıların açılış konuşmasını ve tanıtım videolarını yerinde izleyebilecekleri 6 Haziran’daki bir günlük özel etkinlik için davetler göndermeye başladı. Apple son iki geliştirici konferansı pandemi nedeniyle tamamen çevrimiçi deneyimler olsa da, kurumsal çalışanlarının haftada en az bir kez tekrar şirketin ofislerinde çalışmaya başladığı bu sefer hibrit bir deneyim sunması şaşırtıcı değil. Şirket Developer Programı ve Developer Enterprise Programı üyelerine 9 Mayıs – 11 Mayıs tarihleri ​​arasında davetlere başvurma şansı verdi. Apple, katılımcıları rastgele bir seçim süreciyle seçeceğini ve yukarıda da görebileceğiniz gibi davetiyelerin devredilemeyeceğini söyledi. Ancak seçilen katılımcıların 18 Mayıs’a kadar 18:00 PT/2PM ET’de LCV yanıtlaması gerekecek ve bunu zamanında yapmazlarsa davetleri başka bir başvuru sahibine sunulacak.

Apple, WWDC 2022 etkinliği için davetiyeler göndermeye başladı

Apple’ın konferans sırasında iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16 ve bir sonraki macOS sürümünü sergilemesi bekleniyor. Şirket ayrıca en az dokuz yeni Mac modelinde test ettiği bildirilen M2 yongaları hakkında da konuşabilir. Şirket uzun süredir etkinlikleri sanal ortamda gerçekleştiriyordu anca artık coronavirüsün de etkilerinin azalmasıyla bu durum ortadan kalkmaya başladı. Bu sebeple yüzyüze etkinlikler ile birlikte normal hayata dönüş de başladı. Bu kapsamda teknoloji devi ilk etkinlikleri için davetiyeler yolluyor.

Foxconn telefon sektörünün gidişatı konusunda endişeli


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir