Ant-Man and the Wasp Quantumania’dan beklenen fragman geldi

Ant-Man and the Wasp Quantumania

Marvel’ın Ant-Man and the Wasp Quantumania filminden ilk fragman yayınlandı. Film, Marvel Sinematik Evreni için önemli olaylara sahne olacak.

Son dönemde çıkan Marvel film ve dizileri büyük ölçüde hayal kırıklığı yaratmış olsa da Marvel’ın yeni filmleri en heyecanla beklenen projeler arasında yer almaya devam ediyor. Black Widow, She-Hulk, Moon Knight gibi yapımlarla Marvel Sinematik Evreni üzerinde çok da etkisi olmayan hikayeleri ekrana taşıyan stüdyo, nihayet ana evrende önemli yer tutan hikayelere dönüyor. Bu yıl bitmeden yeni Black Panther filmini sinemaseverlerle buluşturacak olan Marvel, önümüzdeki yılın başında da yeni Ant-Man filmini vizyona sokacak. Ant-Man’in üçüncü filmi olan Ant-Man and the Wasp Quantumania, 17 Şubat 2023’te sinemalarda gösterime girecek.

Ant-Man and the Wasp Quantumania, MCU için bir dönüm noktası olacak

Ant Man and the Wasp Quantumania

Ant-Man and the Wasp Quantumania’nın çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte film için tanıtım çalışmalarına start veren Marvel, merakla beklenen filmden ilk fragmanı yayınladı. Görünen o ki bizi ilk iki Ant-Man filminden oldukça farklı bir hikaye bekliyor.

Fragmandan da görüleceği üzere bu filmin asıl kötüsü Kang olacak. Hatırlarsanız Kang karakteri, Marvel Sinematik Evreni’nde ilk olarak Loki dizisinin sonunda karşımıza çıkmıştı. Çizgi romanlarda Marvel’ın en önemli ve en güçlü kötü karakterlerinden biri olan Kang’in bu filmin ardından da Marvel Sinematik Evreni’nde kalması bekleniyor. Çünkü sıradaki Avengers filmi, Avengers: The Kang Dynasty olacak. Anlayacağınız bu filmde Ant-Man ve Wasp ile yolu kesişen Kang, daha sonra Thanos gibi tüm Avengers’ı zorlayacak bir düşmana dönüşecek. Bu yüzden son dönemde çıkan Marvel yapımlarının aksine Ant-Man and the Wasp Quantumania, Marvel Sinematik Evreni için oldukça önemli olaylara sahne olacak.

DaVinci Resolve sonunda iPad’e geliyor