Ant-Man and the Wasp Quantumania’dan yeni fragman

Ant-Man and the Wasp Quantumania

Marvel’ın heyecanla beklenen Ant-Man and the Wasp Quantumania filminden yeni bir fragman daha yayınlandı.

2022’de çıkan Marvel film ve dizileri büyük ölçüde hayal kırıklığı yaratmış olsa da Marvel bu yıl gidişatı tersine çevirmeye hazır görünüyor. Çünkü bu yıl heyecanla beklenen pek çok yeni proje izleyici ile buluşacak. Bunlardan biri de Marvel Sinematik Evreni için de önemli etkileri olan olaylara sahne olması beklenen Ant-Man and the Wasp Quantumania olacak. Ant-Man serisinin üçüncü filmi olan Quantumania için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, filmden yeni bir fragman daha yayınlandı.

Yayınlanan bu yeni fragmanla birlikte filmin hikayesini de ana hatlarıyla öğrenmiş olduk. Görünen o ki kuantum alemine geri dönen Scott Lang, yani Ant-Man, zaman yolculuğu yeteneği ile büyük bir güce kavuşan Kang ile karşı karşıya gelecek ve onun dünyayı ele geçirme planına engel olmak için pek çok şeyi feda etmesi gerekecek.

Ant-Man and the Wasp Quantumania, MCU için bir dönüm noktası olacak

Ant-Man and the Wasp Quantumania

Hatırlarsanız Kang karakteri, Marvel Sinematik Evreni’nde ilk olarak Loki dizisinin sonunda karşımıza çıkmıştı. Çizgi romanlarda Marvel’ın en önemli ve en güçlü kötü karakterlerinden biri olan Kang’in Ant-Man and the Wasp Quantumania’nın ardından da Marvel Sinematik Evreni’nde kalması bekleniyor. Çünkü sıradaki Avengers filmi, Avengers: The Kang Dynasty olacak. Anlayacağınız bu filmde Ant-Man ve Wasp ile yolu kesişen Kang, daha sonra Thanos gibi tüm Avengers’ı zorlayacak bir düşmana dönüşecek.

Görünen o ki Black Widow, She-Hulk, Moon Knight gibi yapımlarla Marvel Sinematik Evreni üzerinde çok da etkisi olmayan hikayeleri ekrana taşıyan Marvel, nihayet ana evrende önemli yer tutan hikayelere dönüyor.

ChatGPT, hackerların eline düştü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir