Anker kablosuz kulaklık yelpazesini genişletmeye devam ediyor

Soundcore Life Q35

Ünlü kablosuz kulaklık üreticisi Anker, yeni modeli Soundcore Liberty 4 ile sektörde büyük bir rekabetin ateşleyicisi olabilir.

Anker kablosuz kulaklık yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Kablosuz kulaklık denildiğinde akla gelen ilk isim Apple olabilir. AirPods modelleriyle sektörün gerçekten de lideri olan Amerikalı teknoloji devi, bu yönüne biraz fazla güveniyor olacak ki yeni tanıttığı AirPods Pro 2’de olması istenilen çok önemli bir özelliğe yani kalp atışını ölçme sensörlerine yer vermemişti. İşte Apple’ın bu hamlesini bir fırsat olarak gören Anker, dün tanıttığı yeni kablosuz kulaklık modeli Soundcore Liberty 4’de kalp atışı ölçüm özelliğini ön plana çıkarttı.

Soundcore Life Q35

Şirketten yapılan açıklamaya göre bu özellik iki farklı şekilde çalışabiliyor. Kullanıcılar istemeleri halinde tüm gün boyunca kalp atışlarını kulaklıkları yardımıyla takip edebilecekleri gibi, istemeleri halinde ise yalnızca spor yaptıkları zaman bu özelliği aktif hale getirebilecekler. Bunun yanında kullanım süresi konusunda da farklı seçenekleri bulunan Anker Soundcore Liberty 4, en iyi ihtimalde tek şarjla 9 saate kadar kullanılabiliyor.

Soundcore Life Q35

Anker kablosuz kulaklık yelpazesini genişletmeye devam ediyor

Bununla birlikte eğer gürültü engelleme, yüksek ses kalitesi, uzamsal ses gibi özelliklerin tamamını aktif olarak kullanmak isterseniz bu süre 5 saate kadar inecektir. Şarj kutusunun tek başına 28 saate kadar kullanım imkanı verdiği kablosuz kulaklık modeli, 15 dakikalık şarjla 3 saat, 1 saatlik şarjla ise tam performans kullanım imkanı sunuyor.

Soundcore Life Q35

Siyah ve beyaz renk seçenekleri için farklı çıkış tarihlerine sahip olan kulaklık, ilk olarak 10 Ekim’de siyah rengiyle, daha sonra 17 Ekim’de ise beyaz rengiyle karşımıza çıkacak ve satış fiyatı 150 dolar olacak.

Redmi Note 11R fiyatı ve özellikleri netleşti