Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth kulaklık

kulak1

#İŞBİRLİĞİ

Eğer hem evinizde oyun oynarken hem de gündelik hayatınızda dışarıda da kullanmak için bir kulaklık arıyorsanız, belki de göz atmanız gereken model budur, yani Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth kulaklık.

Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth kulaklık

Anker Soundcore Life Q10, ilk etapta göz alıcı bir tasarıma sahip. Plastik ve metal malzemelerin kullanılmasıyla ortaya çıkan ürün, gerçekten güçlü bir görünümde. Kafa bandını ayarlayabiliyor ve uzun süreler rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tabii bunda kulaklık pedlerinin büyük olması ve kulaklarınızı tamamen sarmasının da payo büyük. Tabii böylece dışarıdaki sesler büyük ölçüde yok oluyor ve yalnızca kulaklıktan gelen seslerle meşgul oluyorsunuz.

Ürünün sol kulaklığında fiziksel olarak güç ve ses tuşları, bunlara ek olarak bir de BassUp özelliğini aktifleştirmeniz için bir tuş var. Bu modu aktifleştirdiğinizde çok daha güçlü bass’larla karşılaşıyorsunuz. Şarj için USB Type-C girişini ve 3.5mm kablo girişini de yine burada görüyoruz. Tabii aramaları cevaplamak için dahili mikrofon da bulunmakta ve iyi bir performansa sahip.

Tasarım detaylarına biraz daha baktığımızda, ürünü kullanmadığınız anlarda içeri doğru katlayarak çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Böylece pek yer kaplamamış oluyor. Boynunuzda taşıdığınız esnada pedleri yana doğru çevirme işlevi ise bu kulaklıkta yok.

Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth kulaklık

Soundcore Life Q10’un 40mm sürücüleri, sertifikalı yüksek çözünürlüklü sesler sunabiliyor. Yani 40KHz’e kadar seslerden söz ediyoruz. Müziklerden videolara, oyunlardan filmlere kadar interaktif dünyanızda en kaliteli sesler sizi bekliyor diyebiliriz.

Ürünü isterseniz kablosuz olarak, Bluetooth 5 bağlantı teknolojisi aracılığıyla kullanın, isterseniz de kutuda gelen kablosunu takarak, kablolu olarak kullanın. Kulaklığı yalnızca 5 dakika hızlı şarj ederek 5 saate yakın bir süre kullanabiliyorsunuz. Tam şarj itibarıyla da yaklaşık 60 saatlik bir dinleme süresi elde ediyorsunuz, ki bu çok iyi.

Dediğimiz gibi, ürünün konforlu bir yapısı var. Dış sesleri büyük ölçüde yalıtıyor ve iyi bir ses kalitesine sahip. BassUp özelliğini de aktifleştirdiğinizde daha derin ve güçlü bass’larla karşılaşıyorsunuz. Rap’ten rock’a, pop müzikten klasik müziğe kadar oldukça geniş bir yelpazede kulaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

“Bu incelemesini yaptığımız ürün, ilgili marka tarafından kurumumuza sağlanmıştır.”

Palm PVG100E inceleme. Minimalist, avuç içi akıllı telefon