Anker Soundcore R100: Ekonomik fiyatlı gerçek kablosuz kulaklık

fec9e021 3875 4cc0 aaf5 1cd51b89fc47

#İŞBİRLİĞİ

Gerçek kablosuz kulaklıklar, bundan birkaç sene öncesine kadar gerçekten lüks olarak görülebilirdi. Günümüzde ise, kablolu kulaklıkları unutturacak kadar “normal” hale geldiler. Zira çeşitler arttı, daha uygun fiyatlar sunuldu. Bu yazımızda bahsedeceğimiz ürün Anker Soundcore R100 de uygun fiyata kablosuz çözüm arayanlar için satışa sunuldu.

Anker Soundcore R100, yüksek fiyatlı gerçek kablosuz kulaklıklara benzer tasarım hatlarına sahip. Gerek taşıma ve şarj kutusu, gerekse de kulaklıkların tasarımları gayet güzel. Ufak cebinizde de taşıyabileceğiniz, kulaklıkların kulağınızda sağlam bir tutuş hissi sunduğu bir üründen söz ediyoruz.

Ürün, kulak içi tasarımda ve kutuda gelen farklı boyutlarda başlıkları da kullanarak kulak yapınıza en uygun deneyimi elde edebilirsiniz.

Anker Soundcore R100, aynı zamanda IPX5 suya karşı dayanıklı bir ürün. Yani su sıçraması ve terleme gibi durumlarda can sıkıcı sonuçlarla karşılaşmanız düşük ihtimal.

Ürünün kulakta iyi bir tutuş hissi sunduğundan söz etmiştik. Eh, suya karşı dayanıklı olduğunu da göz önüne aldığımızda, bu ürünü spor yaparken de rahatlıkla kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle geliyor

Anker Soundcore R100, akıllı telefonunuz, televizyonunuz, tabletiniz ya da dizüstü PC’nize saniyeler içinde bağlantı gerçekleştirebiliyor. Ayrıca oldukça düşük bir gecikme süresi sunuluyor. Bu sayede de bir şeyler oynadığınızda ya da izlediğinizde, ses ve görüntü arasında bir senkron sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Kulaklıkları, üzerlerinde yer alan fiziksel tuşlarla kontrol ediyorsunuz. Bu tuşlara farklı görevler de atayabilirsiniz. Kolay bir kullanım var.

Kulaklıklar, 10mm dinamik sürücülere sahip ve kullanıcılara iki ana profil sunuyor: Normal mod ve bass modu

Anker Soundcore R100, fiyat faktörünü göz önüne aldığımızda, iyi bir ses kalitesine ve aynı zamanda iyi bir pil ömrüne sahip.

Normal mod, gündelik kullanımda tercih edebileceğiniz standart bir mod aslında. Eğer biraz daha derin detaylara inmek istiyor ve müziğin sizi biraz daha sarmasını istiyorsanız, işte burada da bass modunu devreye alabilirsiniz. Bu, size daha derin, daha tok işitsel detayların sunulmasını sağlayacaktır.

Anker Soundcore R100: Ekonomik fiyatlı gerçek kablosuz kulaklık

Tabii kulaklıkların üzerinde de birer mikrofon, yani toplamda 2 mikrofon bulunuyor. Bu sayede, telefon görüşmeleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Çok gürültü ortamlarda değilseniz, kulaklığın sunduğu ses kalitesinin yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Peki ya mono kullanım mümkün mü derseniz, evet. İsterseniz tek kulaklıkla da deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Peki ya pil ve şarj detayları nasıl?

Anker Soundcore R100, son dakika durumlarına uygun bir cihaz. Diyelim ki ani bir işiniz çıktı ve kulaklığınızı uzun süre şarj etmeniz mümkün değil. Type-C kablo aracılığıyla sadece 10 dakikalık şarj sayesinde yaklaşık 1 saatlik müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Kulaklıklar, tek şarj ile yaklaşık 6.5 saatlik müzik dinleme deneyimi sunabiliyor. Taşıma ve şarj kutusundaki pili de göz önünde bulundurursak, toplamda 25 saate yakın kullanım mümkün.

Anker Soundcore R100, şu an ülkemizde 325 TL satış fiyatı etiketiyle bulunabiliyor.

“Bu incelemesini yaptığımız ürün, ilgili marka tarafından kurumumuza sağlanmıştır.”

Far Cry 6: Ubisoft, eski, ama lezzetli tarifi kullanmayı sürdürüyor