Ana SayfaAppleAirPods Pro üretimi durduruluyor!

AirPods Pro üretimi durduruluyor!

Apple’ın Eylül etkinliğinde iPhone 14 serisi, Apple Watch 8 ve AirPods Pro 2 tanıtıldı. AirPods Pro 2 belki de ilk kez görücüye çıkıp en az ilgi çekici cihazdı.

AirPods Pro üretimi durduruluyor! Referans olması açısından AirPods Pro 2, Apple’ın yeni amiral gemisi kulaklıkları. Yeni ürün; Uzamsal Ses, geliştirilmiş aktif gürültü engelleme (ANC) ve geliştirilmiş bant genişliği bağlantısı gibi bir dizi yeni özellik sunuyor. Yine de AirPods Pro 2, en azından tanıdık tasarımları nedeniyle, her şeyden önce büyük ölçüde bir iyileştirme olmaya devam ediyor.

AirPods Pro değişim programı

Bu durum Apple için ilginç bir muamma yarattı. Orijinal AirPods Pro zaten yeterince pahalıydı, bu nedenle lansmanda daha da yüksek bir fiyat etiketi tepkiye neden olabilirdi. Bu nedenle Apple, fiyatı ilk modelle aynı olan 249 $ olarak tutmaya karar verdi.

Apple AirPods Pro 2 bu yıl gelmeyecek! İşte detaylar

AirPods Pro üretimi durduruluyor!

Bununla birlikte, AirPods Pro zaten ikinci neslin yaptıklarının çoğunu sunuyor. Öte yandan fiyat etiketini düşürmek, muhtemelen 179 dolardan satılan AirPods 3 ile aralarında gerilim yaratacaktı. Bu nedenle Apple, fiyatlarını düşürmek yerine orijinal AirPods Pro’nun üretimini durdurmaya karar vermiş gibi görünüyor.

AirPods Pro Lite

Bu bilgi ilk olarak 9to5Mac tarafından bir makalede gündeme getirildi. Bununla birlikte, AirPods Pro, Apple’ın resmi web sitesinden kaldırıldıktan sonra bile, diğer birçok mağazada bulunabilir.

Bu, Apple’dan bir çift kulaklık satın almak isteyen potansiyel alıcılar için oldukça ilginç bir seçenek sunuyor. AirPods 3‘ün fiyatı 179 dolar ancak ANC gibi birçok temel özellikten yoksun. AirPods Pro 2 sınıfının en iyisi, ancak oldukça yüksek bir fiyata sahip.

Star Wars dizisi Andor’dan yeni fragman

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting