Ana SayfaGenelInstagram yeni güncellemesi ile gündemde

Instagram yeni güncellemesi ile gündemde

Instagram’a, kullanıcıların başkalarının gönderilerini veya Reels videolarını yeniden yayınlamasına olanak tanıyan yeni bir özellik geliyor olabilir. İşte detaylar!

Instagram yeni güncellemesi ile gündemde! Instagram Reels videoları ile ilgili yeni bir özelliği kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Bu özellik sosyal medya analisti Matt Navarra tarafından fark edildi ve Twitter’da bir ekran görüntüsü paylaşıldı. Görüntüde “Repostlar” adında yeni bir profil sekmesi görülüyordu. Instagram daha sonra TechCrunch’a yaptığı açıklamada bu özelliği test ettiğini doğruladı.

Instagram Reels'larda ortaya çıkan bir sorunu düzeltti

Şu anda, insanların gönderileri yeniden yayınlamasının veya paylaşmasının en yaygın yolu, bunları 24 saat içinde sona eren bir hikayeye eklemek oluyor. Bu yeni “Repost” özelliği, yeniden paylaşılan bir reels videosu veya gönderiyi hikayeler yerine bir kullanıcının takipçilerinin ana akışlarına göndererek çalışacak.

Instagram

Instagram yeni güncellemesi ile gündemde

Yayınlanan ekran görüntüleri, repost özelliğinin “arkadaşlarınızın hoşuna gidebilecek bir gönderiyi bir akışa veya hikayeye yeniden göndererek tavsiye etmek” olduğunu ortaya koyuyor. Repost özelliği bir gönderi ya da reels videosu paylaşım menüsünde yer alacak ve takipçiler repost edilen içeriğe repost edene bir mesajla yanıt verebilecek. Bu arada, repostlar sekmesi takipçilerin görebileceği bir kullanıcının profilinde gösterilecek. Kullanıcılar ayrıca bir repostu paylaşmadan önce düşüncelerini ekleyebilecekler.

Instagram sohbetlerde alışveriş yapılabilecek!

Son zamanlarda Instagram, Reels videoları ve video içerikleriyle büyük bir atılım yaptı ve bundan kısa bir süre önce, kısa video platformu TikTok’un yoğun popülaritesiyle rekabet etmek için sosyal uygulamanın orijinal fotoğraf paylaşma yeri vizyonunu arka plana atarak mağaza özelliğini zorluyordu.

Bing ’de yapılan her arama ödül puan olarak dönüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting