Star Wars dizisi Andor’dan yeni fragman

Andor

21 Eylül’de Disney+’ta izleyici ile buluşacak yeni Star Wars dizisi Andor’dan bir fragman daha yayınlandı.

Şu sıralar Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde Disney’in D23 etkinliği gerçekleşiyor. Bu etkinlik kapsamında çeşitli projelerini tanıtan Disney, Star Wars panelinde de önemli paylaşımlar yaptı. D23’teki Star Wars panelinde yapılan paylaşımlarından biri de Andor dizisinin yeni fragmanı oldu. 21 Eylül’de başlayacak diziden yayınlanan yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Dizi, Rogue One: A Star Wars Story filminin öncesinde geçiyor ve bu filmde tanıştığımız Cassian Andor karakterinin maceralarını anlatıyor. Filmde olduğu dizide de Cassian’a Diego Luna hayat veriyor.

andor 2

The Mandalorian, The Book of Boba-Fett ve Obi-Wan Kenobi gibi bu yeni dizi de Disney+ platformunda izleyici ile buluşacak. Ancak ilk sezonu 12 bölümden oluşan dizi, ton olarak diğer Star Wars dizilerinden biraz daha karanlık ve yetişkin işi olacak gibi duruyor. En azından şu ana kadar yayınlanan fragmanlar ve yapılan açıklamalar bu yönde bir diziye işaret ediyor.

The Book of Boba-Fett ve Obi-Wan Kenobi dizileri ile Star Wars hayranlarını pek de tatmin edemeyen Disney+’ın Andor ile beklentileri karşılayıp karşılayamacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Yayınlanan fragmanlarıyla merak uyandıran dizi daha şimdiden ikinci sezon onayı almış durumda. Hatta bugün D23’te ikinci sezonun çekimlerine başlandığı da açıklandı. İlk sezon gibi ikinci sezonda 12 bölümden oluşacak.

iPhone 14’ün Türkiye fiyatı dünyada da gündem oldu