Ana SayfaAppleAirPods Pro 2 tasarımı netleşti

AirPods Pro 2 tasarımı netleşti

Dünyanın en popüler kablosuz kulaklık modellerinden biri olan AirPods serisinin yeni modeli Pro 2’nin ilk görüntüleri paylaşıldı.

AirPods Pro 2 tasarımı netleşti. Kablosuz kulaklıklar artık günlük hayatımızın olmazsa olmazlarından biri. Üstelik kalite beklentinize göre çok uygun fiyatlara da çok yüksek fiyatlara da bu teknolojiden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte, eğer popüler ürünleri seviyorsanız ve biraz da bütçeniz el veriyorsa muhtemelen AirPods modellerine gönlünüz çoktan kaymıştır.

Apple AirPods Pro 2 bu yıl gelmeyecek! İşte detaylar

İşte eğer bugüne kadar kendinize bir AirPods almadıysanız, bu sene satışa sunulması beklenen yeni AirPods Pro 2’yi bekleyebilirsiniz. Üstelik serinin ilk modeli olan AirPods Pro’nun 2019 yılında çıktığı düşünüldüğünde, AirPods Pro 2’nin bu sene satışa sunulması halinde bu cihaz oldukça uzun bir süre serinin yeni modeli unvanını taşıyacaktır.

Ücretsiz AirPods

AirPods Pro 2 tasarımı netleşti

Peki neredeyse 3 senedir meraklılarını bekleten AirPods Pro 2’de ne gibi değişiklikler göreceğiz? İşte bu sorunun yanıtını bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntıdan çok net bir şekilde alabiliyoruz. Apple’a yakınlığıyla bilinen bir duyum hesabı tarafından paylaşılan ve AirPods Pro 2’ye ait olduğu bildirilen yeni görsel, yeni kablosuz kulaklığı ilk defa bu kadar net görmemizi sağladı.

airpods pro 2

Sızıntıyla karşımıza çıkan modele baktığımız zaman, aslında neredeyse selefiyle birebir aynı tasarımlara sahip bir kulaklık görüyoruz. Bununla birlikte, daha önceki sızıntılarda iddia edilen “şarj kutusunda mini hoparlör” özelliği bu görsellerde de açıkça görülüyor. Daha önce internete düşen iddialarda, Apple’ın AirPods Pro 2’nin şarj kutusuna mini bir hoparlör yerleştireceğini, bu yeniliğin amacının ise kaybolan şarj kutularının daha kolay bulunmasını sağlamak olduğu iddia edilmişti.

Apple VR/AR gözlüğü ocak ayında tanıtılacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting