Ana SayfaGenelApple karma gerçeklik kulaklığı için işlemci belli oldu!

Apple karma gerçeklik kulaklığı için işlemci belli oldu!

Apple uzun süredir söylentilere sebep olan karma gerçeklik kulaklığının en son sürümü hakkında detaylar netleşiyor. İşte detaylar.

Mark Gurman’a göre şirketin yakın zamanda duyurduğu çip üzerinde M2 ​​sistemi ve 16 GB RAM kullanılacak. Bloomberg muhabiri, yeni bir HomePod hoparlörü de dahil olmak üzere Apple’ın önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planladığı aygıtların planına ilişkin ayrıntılarla birlikte en son Power On haber bülteninde küçük bilgiler paylaştı. The Verge’in belirttiği gibi, Apple analisti Ming-Chi Kuo ve The Information’ın raporları da dahil olmak üzere en son raporlar aynı şeye işaret ediyor. Yani artırılmış ve sanal gerçeklik başlığının iki işlemciye sahip olacağını öne sürülüyor. Kuo’ya göre, işlemcilerden biri şirketin M1 çipi ile aynı yeteneklere sahip olacak, diğeri ise cihazın sensörlerinden gelen verileri işlemek için tasarlanmış alt uç bir çip olacak.

Apple karma gerçeklik kulaklığı için işlemci belli oldu!

Yıllarca süren söylentilerden sonra, Apple’ın nihayet karma gerçeklik kulaklığını duyuracağı güne yaklaştığına dair artan kanıtlar var. Mayıs ayında bir Twitter kullanıcısı, Apple’ın “RealityOS” için ticari markalar elde etmek için bir paravan şirket kullandığına dair kanıt buldu. Yılın başlarında geliştiriciler, App Store yükleme günlüklerinde işletim sistemine ilişkin referanslar da buldu. Daha yakın zamanlarda Tim Cook, China Daily’ye, artırılmış ve sanal gerçekliğin sunduğu “fırsatlar hakkında daha fazla heyecanlanamayacağını” söyledi. Gözlük için tam net tarih belli olmasa da çok beklememiz gerekmeyecek.

iPhone 14 Pro Max’in bataryası 13 Pro Max’ten küçük olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting