AirPods 3 daha küçük yapıda olacak!

AirPods 3

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods 3 hakkında bilgiler gelmeye başladı. Apple bu yıl sapları küçültecek gibi görünüyor.

Apple’ın iPhone 7 ile başlattığı kablosuz kulaklık furyası günümüzde de halen daha devam etmekte. İlk etapta çok eleştirilen ancak rakiplerinin de bu yöne doğru kayması ile popüler olan kablosuz kulaklıklar arasında hala AirPods rakipsiz gösteriliyor. Geçtiğimiz aylarda AirPods Pro ile karşımıza çıkan Apple’ın şimdi de AirPods 3 için kolları sıvadığı ortaya çıktı.

iOS 14 Beta 2 güncellemesi çıktı!

Pro modeli ile kulaklığın saplarını küçülten Apple’ın bunu 3. nesil AirPods‘ta da uygulayacağı söyleniyor. Daha küçük saplar ile karşımıza çıkacak olan Apple, ses ve bağlantı konusunda da iyileştirmeler yapacak. Ana model gibi tam anlamayla kulak içi olmayacak olan yeni modelin, Eylül ayındaki iPhone 12 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

AirPods 3

Fiyatı konusunda yine 169 dolar fiyat bandını tercih edecek olan Cupertinolu teknoloji devi, bu sefer beyaz renginden başka renk seçeneklerine de yer verebilir. Uzun zamandır beklenen siyah rengini hala kullanmayan Apple, beyazdan 2020’nin sonunda vazgeçecek gibi görünüyor.

iOS, iPadOS, macOS ve tvOS ile tam uyumlu bir şekilde çalışan Apple’ın kablosuz kulaklıkları, yeni modelleri ile gecikme sürelerinde de iyileştirmeler yapacak. Bu sayede PUBG Mobile, Fortnite ve Call of Duty: Mobile gibi rekabetçi oyunlarda daha iyi bir deneyim sunulacak.

Türkiye’de 1.200 TL bandının üzerine çıkacak olan yeni modeller bakalım devrimsel özellikler ile gelecek mi?