Ana sayfa Genel Zirve el değiştirdi! İşte haftanın en çok izlenen filmleri!

Zirve el değiştirdi! İşte haftanın en çok izlenen filmleri!

Türkiye’de geçtiğimiz hafta en çok izleyiciyi sinema salonlarına çeken filmler belli oldu. İşte haftanın en çok izlenen filmleri ve seyirci rakamları.

Yaklaşık olarak bir aydır, en çok izlenen film unvanını kimselere bırakmayan Jurassic World Fallen Kingdom, Ant-Man and the Wasp’ın vizyona girmesiyle ikinci sıraya geriledi.

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen filmleri listesinde, zirve Marvel sinematik evreninin 20. filmi olan Ant-Man and the Wasp’ın oldu.

Box Office Türkiye tarafından paylaşılan bilgilere göre, geçtiğimiz haftanın en çok izlenen filmleri arasında zirve 145.812 izleyiciyle Ant-Man and the Wasp’ın oldu.

Yaklaşık olarak 1 aydır zirveyi kimselere bırakmayan Jurassic World Fallen Kingdom ise 5. haftasında 29.312 seyirciyle ikinci sırada yer aldı. Jurassic World bu haftayla birlikte toplamda 841.222 izleyiciye ulaşmış oldu.

Ant-Man and the Wasp Türkiye’de ilk sırada

Geçtiğimiz hafta vizyona giren yapımlardan biri olan Escape Plan 2 Hades ise 20.781 seyirci ile toplamda 86.094 izleyiciye ulaştı ve geçtiğimiz haftayı 3. sırada tamamladı.

Vizyondaki 4. haftalarını geride bırakan Üç Harfliler Beddua ve Ocean’s 8 ise 4. ve 5. sırada yer aldı.

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen filmleri arasındaki tek yerli film, 16.276 seyirciyle Üç Harfliler Beddua filmi oldu. Bu film de toplamda 293.067 izleyiciye ulaştı.

Önümüzdeki hafta sonu Margot Robbie’nin başrolünde yer aldığı Teminal vizyona girecek. Fakat Terminal’in Ant-Man and the Wasp’ı zirveden indirmesi pek de muhtemel görünmüyor.

Recep İvedik 6 vizyon tarihi belli oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler