Yeni Star Wars dizilerinin çıkış tarihleri açıklandı

yeni Star Wars

Yeni Star Wars dizilerinin çıkış tarihleri açıklandı. Merakla beklenen Andor dizisi bu yaz başlayacak. The Mandalorian 3. sezon da bu yıl gelebilir.

Star Wars yeni üçlemenin sona ermesinin ardından sinemalardan uzak kalmış olsa da televizyon dünyasındaki yolculuğu son hız devam ediyor. The Mandalorian’dan sonra The Book of Boba-Fett dizisini de izleyicilerle buluşturan Lucasfilm, bu yıl da birden fazla Star Wars dizisini Disney+’ta izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu diziler arasında bir süredir hazırlık aşamasında olan yeni Star Wars dizisi Andor da yer alıyor.

Vanity Fair dergisine kapsamlı bir röportaj veren Star Wars ekibi, bu yıl izleyicileri nelerin beklediğini açıkladı. Bu açıklama kapsamında Star Wars dizilerinin yayın tarihleri de açıklandı.

Yeni Hyundai KONA

star wars

Bildiğiniz gibi Obi-Wan Kenobi dizisi 27 Mayıs’ta Disney+’ta izleyici ile buluşacak. Obi-Wan Kenobi’den sonra çıkacak ilk Star Wars dizisi ise Andor olacak. Rogue One filminde tanıştığımız Andor karakterinin maceralarına odaklanacak olan Andor’un bu yaz ekranlara geleceği açıklandı. Net bir tarih verilmese de yazın son ayları denmesi dizinin muhtemelen ağustos ayında ekranlara geleceğini gösteriyor.

Andor’dan sonra ise The Mandalorian’ın heyecanla beklenen 3. sezonu gelecek. The Mandalorian’ın yeni sezonunun ya 2022’nin son aylarında ya da 2023’ün ilk aylarında yayınlanacağı açıklandı. Eğer 3. sezon 2022 sonuna yetişirse Disney+ bu yıl üç farklı Star Wars dizisi yayınlamış olacak.

Yayın aralığı açıklanan bir diğer Star Wars dizisi de Ahsoka oldu. The Mandalorian’da Rosario Dawson tarafından canlandırılan Ahsoka Tano karakterine odaklanan dizi 2023’te ekranlara gelecek.

Yeni Star Wars dizileri bununla da sınırlı değil. İkinci üçlemenin 100 yıl öncesinde geçecek ve Jedi düzeninin nasıl çatırdamaya başladığını anlatacak olan The Acolyte dizisi de bu hafta oyuncu seçmelerine başladı. O dizinin de 2023’e yetişmesi bekleniyor ama henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmadı.

1.5 milyon uygulama Play Store ve App Store’dan kaldırılabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir