Yeni Redmi 12C için ortaya çıkan son özellikler kullanıcıları heyecanlandırdı

redmi 12c 1

Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden biri olan Redmi’nin yeni serisi hakkında çarpıcı bilgiler gelmeye devam ediyor.

Yeni Redmi 12C için ortaya çıkan son özellikler kullanıcıları heyecanlandırdı. Redmi, geçtiğimiz Mart ayında Hindistan’da piyasaya sürdüğü bütçe dostu Redmi 12C akıllı telefonunun ardından Endonezya’da Redmi 12 modeli için hazırlıklar yapıyor. Endonezya’nın TKDN sertifikasyon web sitesinde ortaya çıkan bir liste, tam model adını belirtmese de, belirtilen model numarası 23053RN02A ile daha önce IMEI veritabanında görülen 23053RN02Y/L model numarasına benzerlik gösteriyor ve bu da Redmi 12′nin Endonezya versiyonu olabileceğini gösteriyor.

hgdf w

Redmi 12 özellikleri henüz resmi olarak açıklanmadı, ancak FCC listelemesi, cihazın 33W hızlı şarjı destekleyen 5.000 mAh bir bataryaya sahip olacağını ortaya koydu. Ayrıca, cihazın Android 13 işletim sistemi ile birlikte geleceği de belirtildi.

Yeni Redmi 12C için ortaya çıkan son özellikler kullanıcıları heyecanlandırdı

Redmi 12C, 6.71 inç IPS LCD ekranla donatılmıştı ve 1650 x 720 piksel HD+ çözünürlük sunuyordu. Redmi 12 modelinin ekran özellikleri henüz açıklanmadı, ancak Redmi 12C ile benzer bir ekran bekleniyor. Redmi 12C, Helio G85 yonga seti ile güçlendirilmişti ve ayrıca 6 GB’a kadar LPDDR4x RAM, 5 GB’a kadar sanal RAM ve 128 GB’a kadar eMMC 5.1 depolama sunuyordu. Redmi 12 modeli de benzer özelliklerle gelebilir.

redmi note 12 turbo 1

Güvenlik önlemleri arasında, Redmi 12C yüz kilidi ve arka yüzeydeki parmak izi tarayıcısı gibi çeşitli seçenekler sunuyordu. Redmi 12 modelinde de benzer güvenlik önlemleri bekleniyor. Redmi 12C’nin ön tarafında 5 megapiksel bir kamera, arka tarafında ise 50 megapiksel birincil kamera, bir derinlik sensörü ve bir LED flaş bulunuyordu. Redmi 12 modelinin kamera özellikleri henüz açıklanmadı, ancak benzer bir kamera kurulumu bekleniyor.

fgg gfgh

Redmi 12’nin Redmi 12C’den farklı özellikler sunup sunmayacağı henüz bilinmiyor, ancak Redmi 12C’nin altında fiyatlandırılmış bir cihaz olduğu düşünüldüğünde, Redmi 12’nin de uygun bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Xiaomi’nin Endonezya’da yakında çıkaracağı Redmi 12 hakkında daha fazla bilgi yakında ortaya çıkabilir. Yeni Redmi 12C için ortaya çıkan son özellikler kullanıcıları heyecanlandırdı.

ChatGPT dolandırıcılığı artıyor


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir