Ana sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Redmi Note 8T özellikleri netleşiyor

Xiaomi Redmi Note 8T özellikleri netleşiyor

Xiaomi’nin orta segmentteki yeni modeli Redmi Note 8T hakkında daha fazla detay ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki tüm ayrıntılar.

Global pazardaki müşteri kitlesini günden güne arttıran Xiaomi, yeni modeller tanıtmaya devam ediyor. Orta segmentteki model yelpazesini arttırarak, müşterilere bol çeşit sunmak isteyen Çinli üretici, şimdiye kadar bu stratejisinde başarılı olmuş durumda.

Bir süredir Xiaomi’nin Redmi Note 8T modeli üzerinde çalıştığına dair dedikodular duyuyoruz. Muhtemelen Çinli şirket orta segmentteki yeni modelini önümüzdeki birkaç gün içerisinde resmiyete kavuşturacaktır.

Note 8T ile ilgili ortaya çıkan son raporlarda telefonun NFC desteğine sahip olacağı da kesinleşmiş oldu. Malum, Xiaomi NFC desteğini her telefonda sunmuyor. Örneğin pek çok Premium özelliğe sahip popüler Xiaomi modeli Mi A3’te NFC yer almıyor. Dolayısıyla Note 8T’de NFC’ye yer verilmesi, pek çok kullanıcı için ayırt edici bir özellik olabilir.

Yeni Redmi modeli ile ilgili bir diğer bilgi ise telefonun 18W hızlı şarj desteğine sahip olması. Bu sayede yarım saatlik şarj ile telefonun hayli uzun süreli bir kullanım sunmasını bekleyebiliriz.

Xiaomi Mi CC9 Pro için yeni video

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler