Yeni nesil The Witcher 3, 2022’nin son çeyreğinde çıkacak

The Witcher 3 HD Reworked Project

CD Projekt RED stüdyosu, The Witcher 3’ün merakla beklenen yeni nesil versiyonunun 2022’nin son çeyreğinde çıkacağını açıkladı.

Son yılların en başarılı oyun serileri arasında yer alan ve Netflix tarafından diziye de uyarlanan The Witcher serisi, The Witcher 3 ile zirvesini yaşamıştı. 2015 yılında çıkan oyun, pek çok ödülün sahibi olurken, oyun severlerden de büyük ilgi görmüş ve satış rakamlarıyla büyük bir başarıya imza atmıştı.

Bugün hala PlayStation 4 ve Xbox One’ın en çok satan oyunları arasında yer alan son The Witcher oyunu, yakında yeni nesil konsollara ve bilgisayarlara da gelecek. Ancak oyunun bu yeni nesil versiyonu için ilk başta düşündüğümüzden daha uzun süre beklememiz gerekecke.

The Witcher 3 ücretsiz

Bildiğiniz gibi hem The Witcher 3’ün hem de Cyberpunk 2077’nin yeni nesil versiyonlarının bu yılın ilk çeyreğinde çıkması bekleniyordu. Ancak ilk çeyrek geldi geçti ama yeni nesil versiyonlar çıkmadı. Sonunda bu konuya açıklık getiren CD Projekt RED stüdyosu, her iki oyunun da merakla beklenen yeni nesil versiyonlarının 2022’nin son çeyreğinde çıkacağını açıkladı.

The Witcher’ın son oyunu, çıkışından yedi yıl sonra bu kez de PlayStation 5 ve Xbox Series S  ile Xbox Series X’te oyun severlerle buluşacak. Oyunun yeni nesil konsollarda nasıl bir performans ve deneyim sunacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Honda ilk elektrikli SUV’u Prologue’u tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir