Yeni Gears of War Oyunu Hakkında Açıklamalar

Yeni Gears of War Oyunu Hakkında Açıklamalar

Black Tusk Studios tarafından hazırlanan yeni Gears of War oyunu hakkında konuşan oyunun yapımcısı, serinin temel ilkelerine sadık kalacaklarını belirtti.

Sadece Xbox’ın değil tüm oyun dünyasının en başarılı oyunları arasında yer alan Gears of War’ın haklarını Epic Games stüdyosundan bu yılın başında satın alan Microsoft, kendi bünyesinde yer alan Black Tusk Studios‘u yeni bir Gears of War oyunu geliştirmekle görevlendirmişti. Microsoft’un yeni nesil konsolu Xbox One’a özel olarak geliştirilen yeni Gears of War oyunu için hazırlıklar devam ederken, yeni oyunun serinin hayranlarına ne tür yenilikler sunacağı da ortaya çıkmaya başlıyor.

Gears_of_War_DG

Epic Games tarafından geliştirilen Gears of War üçlemesinin yapımcısı olan ve bu yılın başında tamamlanan anlaşmayla Black Tusk Studios’a katılan Rod Fergusson, yeni Gears of War oyunu hakkında açıklamalarda bulundu. Yeni oyunun Gears of War serisinin temel ilkelerine sadık kalacağını vurgulayan Fergusson, Xbox One’ın kendilerine sunduğu imkanlardan faydalanarak yapacakları yeniliklerin bu temel unsurlar dışında olacağını belirtti.

Popüler seriler için devam oyunu hazırlamanın zorluklarına dikkat çeken Rod Fergusson, oyunseverlerin yeni oyunlarda farklı birşeyler beklediğini ama bu farklılık çok fazla olduğu taktirde tepki gösterdiğini belirtti. Gears serisinin ruhunu korumak için nelerin değiştirilmemesi gerektiğini yeni ekibine izah ettiğini söyleyen Fergusson, bunlar dışındaki alanlarda yeniliğe gideceklerini belitti.

Android Wear İçin OneNote Uygulaması Yayınlandı