Xiaomi Loki ve Thor için kolları sıvadı

xiaomi civi 1 1

Son dönemde müthiş bir çıkış yakalayan Xiaomi, iki yeni Mix modeli için kolları sıvamış durumda. İşte Loki ve Thor’a dair son detaylar.

Xiaomi Loki ve Thor için kolları sıvadı. Huawei’nin düşüşe geçmesinin ardından büyük bir çıkış yakalayan Xiaomi, bir ara global pazarda 2 numaraya kadar yükselmişti. Hali hazırda Hindistan da dahil pek çok ülkede pazar liderliğini üstlenen Çinli üretici, Avrupa’da da önemli bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başardı.

Ülkemizde de geniş bir kitleye hitap eden Xiaomi, orta segmentte yakaladığı bu başarıyı üst segment modellere de taşımak istiyor.

Genele baktığımızda, üst segment tarafında kullanıcıların Apple ve Samsung arasında gidip geldiklerini görüyoruz. Fakat Xiaomi önümüzdeki süreçte satışa sunacağı modellerle üst segment pazarına da ortak olmak istiyor.

Xiaomi Loki ve Thor için kolları sıvadı

Xiaomi Loki ve Thor için kolları sıvadı

Son söylentilere göre Çinli üretici önümüzdeki süreçte yeni Mi Mix modellerini satışa sunacak. Geçtiğimiz yılların aksine bu yıl 2 farklı Mix modeliyle kullanıcıların karşısına çıkmayı amaçlayan Xiaomi, şu sıralar Loki ve Thor üzerinde çalışıyor.

Loki ve Thor yeni Mix modellerinin kod isimleri. Sizlerin de tahmin edebileceği üzere Thor daha güçlü olan modeli temsil ediyor.

Sızdırılan bilgilere göre her iki Mix modelinde de Qualcomm tabanlı Snapdragon 898 yonga seti kullanılacak. İki model arsındaki temel fark ise kamera tarafında ortaya çıkacak.

Kasım indirimlerine rağmen fiyatlar çok uçuk


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir