Honor 60 tanıtım tarihi belli oldu

Honor Magic 3 ve 3 Pro fiyatları açıklandı

Honor’ın yeni amiral gemisi modelini ne zaman satışa sunacağı sonunda netlik kazandı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Honor 60 tanıtım tarihi belli oldu. Huawei ile olan bağlarını kopardıktan sonra hızlı bir yükseliş içerisine giren Honor, yeni amiral gemisi modeli için geri sayıma geçmiş durumda. Bilindiği gibi Çinli üretici aslında Huawei’nin yan markasıydı. Yani Honor ve Huawei arasında, Redmi ve Xiaomi arasındaki gibi bir ilişki vardı.

Fakat Huawei’nin başına gelen malum olayların ardından, Honor Çin’de oluşturulan dev bir konsorsiyuma satıldı. Bu satış sonrasında Google, Honor üzerindeki ambargolarını kaldırdı. Başka bir değişler, Honor tekrardan Google servislerini telefonlarına ekleme hakkına erişmiş oldu.

Honor Magic 3 hakkında detaylar gelmeye devam ediyor

Honor 60 çıkış tarihi belli oldu

Google servislerini telefonlarında kullanmaya başladıktan sonra önemli bir atılım gerçekleştiren Honor, kısa sürede önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı. Bu tempoyu sürdürmek isteyen Çinli üretici yakında yeni nesil amiral gemisi modeliyle teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmayı amaçlıyor.

Peki Honor nasıl bir modelle karşımıza çıkacak. Şimdilik Honor 60 hakkında çok fazla bilgimiz olmasa da ne zaman tanıtılacağını artık biliyoruz.

Sızdırılan son bilgilere göre Honor 60 modelleri önümüzdeki ayın hemen başında yani 1 Aralık’ta görücüye çıkmış olacak. Telefonun bu lansmanın akabinde Çin’de satışa sunulması bekleniyor.

Honor 60’ın global pazara gelip gelmeyeceği ise şimdilik netlik kazanmış değil. Bekleyip göreceğiz.

Kripto paralarda yeni senaryolar: Analistler endişeyle izliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir