Ana sayfa Genel World War Z satış rakamları açıklandı

World War Z satış rakamları açıklandı

Saber Interactive ve Focus Home Interactive işbirliğiyle geliştirilen World War Z ne kadar sattı? İşte bu sorunun yanıtı ve konu hakkındaki diğer detaylar.

Son dönemde zombi temalı oyunların hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz. Görünen o ki oyun sektöründe en çok tutan kıyamet senaryosu zombiler. Küresel ölçekteki bir salgın sonrası, dünya nüfusunun çok büyük bir bölümünün zombiye dönüşmesi ve kalan insanların hayatta kalma mücadelesi oyun severlerin hayli ilgisini çekmiş gibi görünüyor.

Ayrıca zombi temasına sahip hemen hemen bütün oyunların da belli bir başarı elde ettiğini de inkar edemeyiz. Resident Evil serisinden tutun da The Last of Us’a kadar zombi ve kıyamet senaryolarını birleştiren tüm oyunlar hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşmayı başardılar.

Nitekim geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan World War Z’de bu oyunlardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Saber Interactive ve Focus Home Interactiveişbirliğiyle geliştirilen World War Z, çoklu oyuncu modlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Oyunun yapımcı ekibinin başında bulunan Matthew Karch konu ile ilgili şunları söyledi.

“Özellikle Epic Games Store’un desteği sayesinde önemli bir başarı yakaladı. Focus Home Interactive tarafından da belirtildiği üzere oyunun satışları şimdiden 1 milyon barajını aşmış durumda. Bu büyük başarıdan ötürü onur ve heyecan duyuyoruz. İlerleyen günlerde çeşitli güncellemeler ile oyunu ve topluluğu genişletmeye devam edeceğiz.”

Görünen o ki World War Z satış rakamlarıyla şimdiden geliştiricisi ve yayıncısını memnun etmeyi başarmış durumda.

Nintendo Switch, Nintendo 64’ü sollamayı başardı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler